Par ko balsot? partiju līderi atbildēs 'Delfi TV ar Jāni Domburu'
Foto: DELFI

See more

"Delfi TV ar Jāni Domburu" pirms šoruden gaidāmajām vēlēšanām īstenos diskusiju sēriju "Par ko balsot?". Pirmā šīs sērijas daļa tiešraidē būs skatāma divu nedēļu garumā, sākot ar 14. maiju. Šajās diskusijās katru darba dienu notiks sarunas ar partiju līderiem par Latvijas politiskajiem spēkiem, to līdzšinējo darbību, konkurenci un potenciāliem piedāvājumiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šī gada 6. oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Lai gan kandidātu sarakstu iesniegšana sāksies tikai 18. jūlijā, jau šobrīd partijas izvērsušas aktīvu gatavošanos. Atsevišķi politiskie spēki jau tagad izvirzījuši savas "lokomotīves" un premjera amata kandidātus, grupējas un pārgrupējas apvienībās ar citām partijām, izrāda savu nostāju, virzot likumdošanas iniciatīvas un rīkojot protestus.

Politiskās norises nav svarīgas tikai īsi pirms vēlēšanām. Neilgi pirms priekšvēlēšanu aģitācijas perioda sākuma, kas šogad paredzēts 9. jūnijā, "Delfi TV ar Jāni Domburu" noritēs diskusiju sērija. Uz diskusijām aicinātas visas partijas, kuru atbalsts sabiedrībā saskaņā ar publiski pieejamiem socioloģisko aptauju datiem pēdējā laikā vismaz vienā mēnesī pārsniedzis 1%. Tādu politisko spēku šobrīd ir 10.

No katras partijas uz diskusijām aicināti trīs to formālie un faktiskie līderi. Partijām tika dota iespēja izvēlēties sev ērtākos diskusiju laikus, tādēļ to secībai nav saistības ar popularitāti vai citiem raksturlielumiem. Pirmā diskusija notiks 14. maijā ar partijas "KPV LV" līderiem, kam 15. maijā sekos raidījums ar "Saskaņas" pārstāvju dalību. Diskusiju kalendāru, kas aizvien tiek papildināts, iespējams redzēt šeit.

Portāls "Delfi" un raidījuma vadītājs Jānis Domburs aicina arī lasītājus un skatītājus uzdot politiķiem jautājumus vai rosināt tēmas, kas diskusijās būtu apspriežamas. To iespējams darīt, sūtot e-pastu (janis.domburs@delfi.lv) vai izmantojot "Delfi Aculiecinieka" sistēmu, kur visi iesūtītie jautājumi tiks apkopoti un apskatāmi publiski.

Tags

Jānis Domburs Saeimas vēlēšanas 2018
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form