No amata pienākumu pildīšanas atstādinātais Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (S) gatavs tiesāties, jo uzskata savu atstādināšanu par nepamatotu. Vides un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP) , kurš izdeva atstādināšanas rīkojumu, ir drošs, ka tiesā uzvarēs. Šonedēļ abi viesojās "Delfi TV ar Jāni Domburu" studijā, taču nesēdēja pie viena galda, jo Ušakovs tam nepiekrita. Abu interviju laikā politiķi argumentēja savas nostājas, kas atsevišķos jautājumos ir diametrāli pretējas. Piedāvājam video fragmentos apskatīt Pūces un Ušakova analīzi par atstādināšanas rīkojumu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pūce uz jautājumu par to, vai kāds no ministrijas darbiniekiem atteicās piedalīties atstādināšanas rīkojuma tapšanā, atbildēja ar stingru nē, taču Ušakovs apgalvoja, ka viņa rīcībā ir pretēja informācija. Viņš gan neatklāja, kā zina par kāda darbinieka atteikumu un kurš tad ir šis darbinieks.

Delfi jau vēstīja, ka raidījuma laikā Pūce atklāja — lēmums atlaist visu Rīgas domi kopumā ļautu Ušakovam jau nākamajā dienā atkal kļūt par mēru, bet rīkojums par viņa atstādināšanu no mēra amata pienākumu pildīšanas ļauj no šāda scenārija kaut uz laiku izvairīties.

Tāpat ziņots — Ušakovs intervijā pauda uzskatu, ka bijis labs pašvaldības kapitālsabiedrību saimnieks, bet atklātībā nākušos korupcijas skandālus pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" nevienam nebūtu bijis pa spēkam novērst.

Pilnu Dombura sarunu ar Pūci skaties šeit.

Pilnu Dombura sarunu ar Ušakovu skaties šeit.

Tags

Juris Pūce Nils Ušakovs Rīgas dome Rīgas satiksme VARAM
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form