Latvijā ir vairākas bankas, kas ir ir īpaši aizdomīgas, sarunā "Delfi TV ar Jāni Domburu" nedēļas sākumā atklāja Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienesta (Kontroles dienests) vadītāja Ilze Znotiņa. Sarunas gaitā tika dots ne vien ieskats Kontroles dienesta darbā, trūkumos un izaicinājumos tuvākajā nākotnē, bet arī visaptverošs skatījums uz naudas atmazgāšanas jautājumiem Latvijā.

Delfi jau ziņoja, ka sarunas laikā Znotiņa deva mājienus par slepenu 'Parex' kraha un naudas aizplūšanas pētījumu.

Savukārt par 'ABLV Bank' pašlikvidāciju, Kontroles dienesta vadītāja nosprieda, ka "kas maksā, tas pasūta mūziku".

Tāpat Znotiņa uzsvēra, ka sodi par noziedzīgu līdzekļu legalizēšanu Latvijā ir nesamērīgi zemi, jo cenai par noziegumu jābūt dārgākai, nekā ieguvumam.

Source info

www.DELFI.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Kalendārs

Trešais Valsts prezidenta aicinātais valdības sastādītājs. Uzaicināts 14.decembrī, atteicis - līdz prezidenta nominācijai. Atkārtoti uzaicināts 7.janvārī, atlicis – jo nav laika. Preses sekretārs 14.janvārī: "Ceru, ka tuvākajā laikā varēšu nosūtīt iespējamos laikus intervijai".
Krišjānis Kariņš (JV)
Skatīt vairāk

Jaunākais