Par topu Gada notikums pasaulē Gada notikums Latvijā Gada notikums ekonomikā Gada notikums tehnoloģiju pasaulē Gada notikums kriminālajā pasaulē Gada notikums šovbiznesā Gada notikums auto pasaulē Gada notikums kultūrā Gada notikums sportā Labākais no 'DELFI plus' Gada notikums pasaulē

Gada notikums pasaulē

Visu gadu ASV politiķi tramdīja Trampu. Turcija sašķobīja NATO vienotību. Eiropa tika pie jaunām sejām pārvaldes institūcijās, un stingri paziņoja par zaļajām vērtībām. Dega Parīzes Dievmātes katedrāle un notika aizdomīgi sprādzieni slepenos Krievijas objektos. Nogalināja "Daesh" līderi Al Bagdadi, ukraiņi par savu prezidentu vēlējās redzēt aktieri Zeļenski, bet par Baltkrievijas likteni sāka uztraukties visā Eiropā. Par gada cilvēku kļuva zviedru pusaudze Grēta Tūnberga – viņu nīst vai mīl, viņa vienaldzīgu neatstāj nevienu.

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.
Lai spriestu, jāzina
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.