Foto: Publicitātes foto
Otrdien, 19. septembra vakarā ar krāšņu koncertu grupa "24. avēnija" prezentēja savu debijas albumu "5. bāze", kurš iznāca tās pašas dienas rītā. Muzikālā duo – Kārļa Grīnberga un Ernesta Vīgnera – koncertu vēl košāku padarīja viesmākslinieki: Kato, Edavārdi, Wiesulis un Edgars Bāliņš.
Uz skatuves puišiem pievienojās arī perkusionists Ansis Grīnbergs, ģitārists Mikus Ģērmanis un pūtēji: Bruno Ančāns un Mārtiņš Zujs (trompetes), kā arī Matīss Vikmanis (trombons).

Tallinas kvartāla Angārā uz koncertu bija ieradies plašs fanu, draugu un radu pulks. Paši puiši par koncertu izsakās ar gandarījumu. "Pašam ir grūti aptvert vakar notikušo, pilnībā piepildīts Tallinas Kvartāla Angārs otrdienā un pūlis, kurš jau tajā pašā dienā zin katrai dziesmai vārdus! Crazy! Es neatceros kad es vēl būtu tik ļoti izbaudījis kādu uzstāšanos, jau mēnešiem ilgi mēģinātā un gatavotā programma bija tik ļoti iegājusi rokās, ka koncertā varēju pilnībā atslēgties un iegrimt neaprakstāmās sajūtās," Kārlis apraksta savas emocijas.

"Vakardienas koncerts bija kā kulminācija visam darbam, ko esmu ieguldījis šajā projektā pēdējā pusotra gada laikā. Man vienmēr ir ļoti augsti standarti pašam pret sevi un mūziku, ko radu, beidzot bija sajūta, ka visi puzles gabaliņi salikušies kopā. Tiešām fantastiski, mēs ar Kārli atdevām no sevis visu un izbaudijām katru sekundi. Tagad laiks ķerties klāt nākamajiem projektiem," to apstiprina arī Ernesta komentārs pēc koncerta.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!