Šovā Okartes skatuve īpašu popularitāti ieguvušais Didzis Bordo kopā ar bijušo draudzeni Maiju Mazanova, kuru labāk pazīstam kā Maiju Burkevicu, realizējis ilgi lolotu ideju, kopā ierakstot Ziemas dziesmu.

"Dziesma radās jau pavisam sen, un tikai šoziem mums beidzot sanāca to ierakstīt. Ziemas dziesmas ieraksts bija lieta, ko visu laiku gribējām izdarīt, un man prieks, ka beidzot tas noticis," sarunā ar DELFI Izklaide stāsta Didzis.

Ziemas dziesmas mūzikas autors ir Jānis Ruņģis, tekstu radījusi Maija. "Tā ir tāda noskaņojuma dziesma - sākumā tiek lasīta dzeja, un visa tā sajūta ir īpaša. Ierakstījām to sev, nedomājot par to, kam tā patiks un vai patiks, tāpēc priecāsimies, ja Ziemas dziesma uzrunās vēl kādu," skaņdarbu raksturo Didzis.

Didža kopdarbs ar Maiju ir vienreizējs projekts, un turpināt muzicēt duetā ar savu bijušo draudzeni Didzis nav iecerējis. Viņš pagaidām aktīvi koncertē un strādā ierakstu studijā gan kā solo mākslinieks, gan kopā ar grupu nu un, un, protams, sola nākotnē pārsteigt ar muzikāliem jaunumiem.

$sound_file = "http://www.delfi.lv/temp/audio/Didzis_Bordo_Ziemas_Dziesma.mp3"; include "$includes_dir/articleincludes/audioplayer.inc"; ?>

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!