Foto: Kadrs no video
25 gadus vecās dejotājas Jeļenas Jatkinas (attēlā pa vidu) "YouTube" video kanāls ir viens no populārākajiem visā Krievijā. Novosibirskas daiļava slavu izpelnījusies kā viena no talantīgākajām tverkotājām valstī.

Jeļena vada tverkinga deju skolu "Fraules", un globālajā tīmeklī vairāki sižeti, kuros iemūžinātas dupšu drebinātāju performances, kļuvuši par īstām sensācijām.

Talantīgā Jeļena šobrīd ir mazulīša gaidībās. Tiesa, viņa savus pielūdzējus turpina priecēt ar tverkošanu arī grūtniecības laikā – lielais puncis nav šķērslis dibentiņa dricelēšanai.

Nesen Jeļena padalījusies ar video, kurā iemūžināta viņas un vairāku citu daiļavu kopīgā deja. Horeogrāfijā iekļauti arī tverkinga elementi, dziļi pietupieni un spērieni. Jāatzīmē, ka sižeta tapšanas brīdī viņa jau bija gandrīz devītajā grūtniecības mēnesī.

Atraktīvais dancis ne tikai sajūsminājis, bet arī satraucis daudzus Jeļenas fanus. Ne viens vien paudis publisku sašutumu, ka tik aktīva un enerģiska gorīšanās grūtniecei nepiedienot, jo varot radīt draudus vēl nedzimušā mazulīša veselībai.


Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!