Foto: Privātais arhīvs
Lai atzīmētu jau divu gadu kopā būšanu, pazīstamā dejotāja Aleksandra Kurusova un viņas draugs, LNT skaņu inženieris Oskars Ostrovskis (abi attēlā), devušies romantiskā ceļojumā un Krētas salu, kurš bijis arī abu pirmais kopīgais lielais ceļojums.

"Kopā Krētā bijām astoņas dienas, bet, kā jau visos ceļojumos, likās, ka kādas divas vai trīs dienas pietrūkst - negribējās mājās. Sala nav liela - to iespējams izbraukāt pa dažām stundām, un mēs to izdarījām neierastā veidā. Noīrējām nevis mašīnu, bet gan moci, un ceļojums pa salu bija kā filmā," sarunā ar DELFI Izklaide iespaidos dalās simpātiskā dejotāja.

Lai gan Kurusova salā pabijusi jau bērnībā, krāšņās Krētas ainavas viņu apbūrušas tik ļoti, ka brīžiem pat licies, ka viņa atrodas kādā kinofilmas uzņemšanas laukumā, ne reālā pasaulē. Īpašu iespaidu atstājusi Santorini sala, kurā pāris paviesojies brauciena laikā.

Krētā dejotāja izbaudījusi arī unikālu pēdu procedūru, kas saistīta ar kāju iemērkšanu īpašos akvārijos, kur mazas zivtiņas dabīgā veidā noskrubina no pēdām atmirušās šūnas.

"Lai gan es vispār esmu bailīga attiecībā pret rāpojošām radībām, intereses pēc piekritu. No vienas reizes gan īpaša efekta nav, bet sajūta bija ļoti interesanta - visu laiku kutēja," procedūru atceras Kurusova.

Saulainajā salā pāris piedzīvojis arī lietu, taču tas nav apmulsinājis ceļotājus. Viņi iegādājušies lietusmēteļus un sēdušies vien moča mugurā. Jau pēc 20 nobrauktiem kilometriem abus gaidīja priecīgs pārsteigums - tie paši saulainie un siltie laika apstākļi bez nekāda lietus.

"Man ceļojumā patika it viss. Vietējās mājiņas likās kā māksla - katra no tām bija kā unikāls mākslas darbs. Arī cilvēki - ļoti atvērti, visi uzreiz pieņēma mūs kā draugus, uzsauca vietējo dzērienu, kaut ko līdzīgu šņabim. Es gan šņabi nedzeru, tikai ar mēles galiņu pamēģināju.

Braucot ar moci, nedaudz gadījās savainot kāju - vietējie iedzīvotāji man uzreiz atnesa zāles. Ļoti atsaucīgi, ņemot vērā to, ka mēs taču viņiem bijām pilnīgi sveši," sajūsmā par vietējo viesmīlību ir Kurusova.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!