Foto: Vida Press

Lai arī cik talantīgs, skaists un izcils būtu kāds cilvēks, personīgā higiēna attiecas arī uz viņu. Pretējā gadījumā slavens viņš kļūst ne tikai ar sasniegumiem, bet arī nelāgu smaku.

Dažādi ārvalstu tabloīdi apkopojuši, iespējams, pašas smirdīgākās personības šovbiznesā, un "Delfi Izklaide" piedāvā iepazīties ar desmit spilgtākajām un pamanāmakajām zvaigznēm, kurām, ja var ticēt nostāstiem, ļoti nepatīk tīrība un mazgāšanās.

Megana Foksa

Foto: Itar-Tass/Scanpix

Aktrise Megana Foksa (attēlā), iespējams, ir viena no iekārojamākajām un skaistākajām planētas sievietēm, taču viņa ir slavena ne tikai ar saviem darbiem, bet arī nevīžību un jokiem par vēdera gāzēm.

Tiesa, apsveicams ir fakts, ka Foksa ir ļoti atklāta un nemaz neslēpj savus mazos netikumus. Tā, piemēram, pirms vairākiem gadiem intervijā izdevumam "GQ" viņa sīki un smalki aprakstīja savas vēdergāzes, kuras, kā atzina pati skaistule, viņai patīkot laist uz velna paraušanu.

Kinozvaigzne ir rūdīts bezdelis – Foksa skaidroja, ka pirdienu smaka esot atkarīga no tā, kas ēsts. Tāpat arī viņa apgalvoja, ka tad, ja dzerts piens, viņa pati savās gāzēs spējot saost tā siltumu un maigumu.

Aktrise arī drosmīgi atzina, ka pēc lielajām darīšanām reizēm piemirstot klozetpodā nolaist ūdeni. Viņa pati sevi savulaik salīdzinājusi ar netīrīgu lāci, bet savu mitekli – ar smirdīgu migu.

Britnija Spīrsa

Foto: AFP/Scanpix

Amerikāņu popdziedātāja Britnija Spīrsa (attēlā) vairākkārt nonākusi mediju ievērības lokā savas nevīžības dēļ. Nevienam nav noslēpums, ka viens no mūziķes lielākajiem netikumiem ir nagu graušana. Taču tā ir tikai aisberga redzamā daļa.

To, ka personīgās higiēnas uzturēšana Spīrsai sagādā problēmas, apliecina arī daudzie paparaci foto, kuros viņa piefiksēta ar netīriem matiem, apgrauztiem nagiem un pavisam noplukušās drānās.

Dziedātājas bijušais miesassargs žurnālistiem savulaik stāstījis, ka viņa nemitīgi urķējoties pa savu degunu, laižot gāzes un dienām ilgi nemazgājoties.

Tāpat viņš apgalvojis, ka dziedātāja reti tīrot zobus un neķemmējot matus. Arī dezodorantu viņa nelieto.

Džonijs Deps

Foto: Reuters/Scanpix

Arī talantīgais aktieris Džonijs Deps (attēlā) izpelnījies smirdoņas slavu, bet tas tikai kārtējo reizi pierāda, ka neviens nav perfekts.

Zinātāji žurnālistiem stāstījuši, ka Depam pagalam nepatīkot mazgāties un viņš dienām ilgi staigājot apkārt netīrs. Dušā viņš ieejot vien tad, kad gaidāms kāds saviesīgs sarkanā paklāja pasākums.

Tāpat zināms, ka līdzīgs netikums piemīt arī viņa bijušajai sievai, šarmantajai franču aktrisei un dziedātājai Vanesai Paradī. Arī viņa neesot liela ziepju un ūdens cienītāja.

Tiesa, Depa daiļrades cienītāji savu elku mēģinājuši attaisnot, apgalvojot, ka vīrietis ir tik dižena personība, ka, visticamāk, viņam gluži vienkārši neatliekot laika sevi lieki apgrūtināt ar personīgās higiēnas uzturēšanu.

Džesika Simpsone

Foto: Reuters/Scanpix

Nevar noliegt, ka amerikāņu dziedātāja un šovu zvaigzne Džesika Simpsone (attēlā) ir smukiņa, taču skaistums ne vienmēr iet roku rokā ar tīrību.

Simpsone var lepoties ar žilbinošu smaidu, taču viņas gadījums apliecina, ka izskats var būt maldinošs. Amerikāņu skaistule savulaik publiski atklājusi savas mutes higiēnas noslēpumus, un daudziem tie likuši riebumā saviebties.

Blondīne stāstījusi, ka viņai ļoti nepatīkot, ka zobi pēc tīrīšanas kļūst gludi un slīdīgi. Šī iemesla dēļ viņa zobu birsti izmanto ne biežāk kā trīs reizes nedēļā.

Lai uzturētu svaigu elpu un žilbinošu smaidu, viņa izmanto zobu diegu un mutes skalojamo līdzekli.

Turklāt viņa nav slēpusi, ka nereti aplikumu no zobiem notīra ar kādu drāniņu vai krekla piedurkni.

Savukārt tie, kuri viesojušies viņas miteklī, stāstījuši, ka tajā valdot liela nekārtība – visapkārt mētājoties drēbes un mākslīgo matu šķipsnas.

Roberts Patinsons

Foto: EPA/LETA

Aktieris Roberts Patinsons (attēlā), kurš slavu iemantoja ar seksīgā vampīra Edvarda lomu filmā "Krēsla", salauzis daudzu daiļavu sirdis. Tiesa, mediji nereti mēdz jokot, ka viena no kinematogrāfijas labākajām īpašībām ir tā, ka caur ekrānu nav iespējams sajust smaržas un smakas, jo viņam tā esot ļoti kodīga.

Patinsons vienmēr varējis lepoties ar modīgi nevīžīgu matu sasuku, taču viņa kolēģi medijiem pastāstījuši, ka tās galvenais priekšnosacījums esot netīrība – aktieris ļoti reti mazgājot matus. Arī dušā viņam nepatīkot iet.

Tāpat Patinsonam ir ļoti atjautīgs, taču visai pretīgs veids, kā izvairīties no sensāciju kārajiem paparaci – dodoties ikdienas gaitās, viņš drēbes maina reizi nedēļā. Tādējādi nedēļas griezumā visas bildes liekas līdzīgas, it kā tās būtu tapušas vienā dienā.

Cilvēki, kuri ikdienā saskārušies ar Patinsonu, žurnālistiem stāstījuši, ka viņam esot ļoti īpatnējs un ne pārāk patīkams ķermeņa aromāts. Vienkāršiem vārdiem sakot – kinozvaigzne ož pēc netīrības.

Savukārt pats Patinsons vairākās intervijās savulaik skaidrojis, ka viņam gluži vienkārši pilnīgi viss esot vienalga, tādēļ viņš īpaši lielu vērību personīgajai higiēnai nepievēršot.

Kristena Stjuarte

Foto: Reuters/Scanpix

Arī Roberta Patinsona bijušajai draudzenei, aktrisei Kristenai Stjuartei (attēlā) ir pilnīgi nospļauties par to, ko citi par viņu domā. Kinozvaigznei nepatīk mazgāties, un viņa to nemaz neslēpj.

Laikā, kad Stjuarte draudzējās ar Patinsonu, mediji abus nereti salīdzināja ar diviem netīriem bezpajumtniekiem. Dodoties savās ikdienas gaitās, abi vienmēr izskatījās nošņurkuši un nevīžīgi ģērbušies.

Lai gan abi vairs nav kopā, nekas nav mainījies. Zinātāji žurnālistiem stāstījuši, ka Stjuarte smirdot. Dušā sieviete ejot ļoti reti, un to, ka viņai nepatīk mazgāties, regulāri apliecina arī paparaci foto – reti gadās aktrisi redzēt ar tīriem matiem.

Metjū Makkonahijs

Foto: AFP/Scanpix

Metjū Makkonahijs daudzu dāmu sirdīm liek pukstēt straujāk, taču grūti spriest, kāda būtu pielūdzēju reakcija, ja tās dzīvē satiktu savu elku un izjustu viņa ķermeņa aromātu.

Aktieris intervijās savulaik stāstījis, ka jau vairāk nekā divdesmit gadus nelietojot dezodorantu. Vīrietis skaidrojis, ka viņam nepatīkot smaržot "pēc kaut kā vai pēc kāda cita".

Aktrise Keita Hadsone filmas "Muļķu laime" ("Fool's Gold"), kas uz lielajiem ekrāniem iznāca 2008. gadā, filmēšanas laikā Makkonahijam esot lūgusies, lai viņš atsāk lietot dezodorantu. Sieviete bijusi tik izmisusi, ka piedāvājusi aizlienēt savu padušu rullīti, taču viņš bijis nelokāms.

"Sievietēm patīk mans dabiskais ķermeņa aromāts. Es smaržoju pēc vīrieša. Es smaržoju pēc sevis," toreiz viņai atbildējis aktieris.

Kristīna Agilera

Foto: EPA/LETA

Bēdīgu slavu izpelnījusies arī amerikāņu dziedātāja Kristīna Agilera (attēlā). Zinātāji stāstījuši, ka viņas ķermenis izgarojot ļoti īpatnēju smaku.

Agilera smirdot pēc hotdogiem un netīras naudas. Savukārt tie, kuri viņu pazīst tuvāk, savulaik medijiem nopludinājuši informāciju, ka dziedātāja reti mazgājas un nerūpējas par personīgo higiēnu.

Medijos savulaik milzīgu ievērību izpelnījās kādas aculiecinieces stāsts. Sieviete apgalvoja, ka vakariņojusi vienā restorānā ar Agileru. Abas nejauši sastapušās dāmu istabā, un aculieciniece novērojusi, ka Agilera pēc tualetes apmeklējuma nav nomazgājusi rokas.

Dziedātāja pēc tualetes apmeklējuma raitā solī atgriezusies pie sava galdiņa, ar pirkstiem knibinājusies ap ēdienu un paralēli vēl sarokojusies ar faniem, kas ik pa laikam pie viņas pienākuši.

Dziedātāja Keša

Foto: Vida Press/RF/Coleman-Rayner

Tie, kuri noskatījušies kaut vienu amerikāņu dziedātājas Kešas (attēlā) videoklipu, būs pamanījuši, ka viņa burtiski izstaro netīrības auru. Mākslinieces skatuves tēls atstāj nevīžīgu iespaidu.

Tas, ka Keša savās kompozīcijās apdzied mutes izskalošanu ar viskiju un gulēšanu renstelēs, vēl būtu sīkums. Izrādās, ka arī reālajā dzīvē mūziķei pamatīgi pieklibo personīgā higiēna.

Keša nereti tiek dēvēta par pašu netīrīgāko dziedātāju pasaulē, un viņa to nemaz neslēpj – mūziķe kādā intervijā savulaik pastāstījusi, ka viņa ožot pēc bezpajumtnieka.

Savukārt citi viņas ķermeņa aromātu salīdzinājuši ar pietaisītu autiņbiksīšu un garneļu smaku kombināciju. Tāpat dziedātāja žurnālistiem stāstījusi, ka savulaik pagaršojusi pati savu urīnu.

Orlando Blūms

Foto: AFP/Scanpix

Grūti noticēt, ka pievilcīgais Holivudas spīdeklis Orlando Blūms (attēlā), kurš savulaik bija precējies ar "Victoria's Secret" eņģelīti Mirandu Kerru, nespēj izpildīt elementāras personīgās higiēnas normas.

Zinātāji žurnālistiem pastāstījuši, ka Blūms reti mazgājas – duša neesot viņa ikrīta rituāls, bet gan īpašs notikums. Arī netīrās drēbes viņš krājot smirdīgā kaudzē.

Blūms, kurš ir liels dzīvnieku mīļotājs un vairāku lielu, garspalvainu suņu īpašnieks, savulaik stāstījis, ka saviem četrkājainajiem mīluļiem ļauj gulēt viņam blakus.

Aktiera atklātības dēļ publiskajā telpā izplatījušās runas, ka viņa palagi, visticamāk, ir netīri un pilni ar suņu spalvām. Savukārt pats Blūms droši vien ožot pēc kranča.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!