Foto: Privātais arhīvs

Latviešu basketbolists, Maskavas apgabala "Himki" kluba spēlētājs Jānis Timma rudens sākumā nāca klajā ar paziņojumu, ka izjukusi viņa laulība ar sievu Sanu (abi attēlā), ar kuru viņam ir kopīgs gadu vecs dēliņš Kristians. Tapa arī zināms, ka sportists jau uzsācis jaunas attiecības un ir kopā ar ukraiņu izcelsmes dziedātāju, grupas "VIA Gra" bijušo dalībnieci Annu Sedokovu. Jaunākie ziņu virsraksti kaimiņzemes presē liecina – Timma beidzot oficiāli izšķīries no sievas.

"Nedz Jānis, nedz Anna šobrīd nav oficiālās attiecībās. Pāris strādā, mīl viens otru un veido ciešas attiecības. Jāņa šķiršanās mierīgi un pēc abpusējas vienošanās notika Rīgā," izdevumam "Kompravda" šonedēļ pavēstījis Sedokovas pārstāvis.

Tāpat arī paziņojumā izdevumam teikts, ka "visi vecāki neprātīgi mīl savus bērnus un darīs visu iespējamo, lai viņiem būtu laimīga bērnība". Timmam ar bijušo sievu izdevies vienoties par dēliņa kopīgajām audzināšanas niansēm.

Atgādinām, ka Anna, kurai decembrī apritēs 37 gadi, ir bijusi precējusies divas reizes. Viņa ir trīs bērnu mamma.

Jau vēstīts, ka pēc Timmas paziņojuma septembra sākumā, ka "pirms pusgada izjuka mana laulība", viņa sieva Sana publiski pavēstīja, ka vīrs viņai bijis neuzticīgs un krāpis viņu ar Sedokovu, kā arī dažādos veidos viņai piedraudējis, lai panāktu šķiršanos. Sāpinātā sportista dzīvesbiedre dziedātājai, kura viņai atvīla vīru, veltīja visai skarbus vārdus.

Tiesa, publiskā skandalēšanās ātri vien norima. Sana tagad atkal atgriezusies Latvijā un viena audzina dēliņu, bet par vīra sānsoli un jaunajām attiecībām viņa vairs publiski nav izteikusies.

Tikmēr Timma un Sedokova savas attiecības nekautrējas afišēt sociālajos tīklos un viens otram arī publiski atzinušies mīlestībā.

View this post on Instagram

Мы построили с тобою этот наш мир, наш мир Как же мы друг-друга с тобою нашли? Доверься мне родная и пошли Ведь от этого мира нас тошнит Без тебя родная я не я Ты моя мания, ты аномалия С тобой хочу взлететь на небеса Я всё построю сам по белым парусам И мне не нужно много слов, а я снова я Ты просто будь со мной и всё оя, всё оя Ведь без тебя родная я не я, родная я не я, родная я не я. 🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤

A post shared by 𝙅𝙖𝙣𝙞𝙨 𝙏𝙞𝙢𝙢𝙖 (@janis.timma) on Nov 1, 2019 at 6:33am PDT

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!