Foto: Instagram/zharamagazine/Instagram.com/annasedokova

Ukraiņu izcelsmes dziedātāja un grupas "VIA Gra" bijusī dalībniece Anna Sedokova šonedēļ Krievijas galvaspilsētā prezentēja savu jauno albumu "Pro Lubov", un pasākumā ar lielu rožu pušķi apsveikt savu mīļoto sievieti bija ieradies latviešu basketbolists, Maskavas apgabala "Himki" kluba spēlētājs Jānis Timma.

Dziedātāja, kurai 16. decembrī apritēs 37 gadi, glamūrīgajā prezentācijā izpildīja vairākas kompozīcijas no jaunā albuma, un vienas dziesmas vidū uz skatuves ar rožu klēpi uzkāpa Timma. Pēc tam, kad viņš mīļotajai bija pasniedzis ziedus, abi apvienojās skūpstā.

Kad Jānis nokāpa no skatuves, Anna teica emocionālu uzrunu. "Es tevi ļoti mīlu! Neviens nekad mani tā nav atbalstījis, nav tik daudz devis kā tu, un es to jūtu katru sekundi," sacīja Anna.

Tāpat arī viņa uzrunā sacīja, ka vienmēr esot ticējusi – lai arī kādām grūtībām sievietes izietu cauri, visas galu galā satiek savu īsto princi. Atgādinām, ka Anna ir bijusi precējusies divas reizes un viņa ir mamma trim bērniem.

Jau vēstīts, ka Timma rudens sākumā nāca klajā ar paziņojumu, ka pirms pusgada esot izjukusi viņa laulība ar sievu Sanu, ar kuru viņam ir kopīgs gadu vecs dēliņš Kristians. Tapa arī zināms, ka sportists jau uzsācis jaunas attiecības un ir kopā ar Sedokovu.

Savukārt Timmas sieva publiski pavēstīja, ka abu laulība nevis vienkārši izjukusi, bet gan vīrs viņai esot bijis neuzticīgs un krāpis viņu ar Sedokovu, kā arī dažādos veidos viņai piedraudējis, lai panāktu šķiršanos.

Nesen Sedokovas pārstāvis Krievijas presei apstiprināja, ka Timma oficiāli izšķīries no sievas.

View this post on Instagram

Лежу у себя на полу и так сладко, что все вышло! Мы сделали это! Мы все #вместе ! Помните, я буду бороться за каждого из вас! Мы сделали самый душевный лайв и я благодарю свою удивительную команду! Посмотреть все можно в группе #VK «Русская Музыка» ( спасибо, обожаю таких же сумасшедших, как и я ❤️) и совсем скоро у меня на канале! Все ссылки в сториз! Спасибо! А давайте ка отпразднуем ! И не забудьте скачать мой новый альбом #PROlubov Он о🥂ителен !!!!!!!

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on Dec 10, 2019 at 8:59am PST

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!