Foto: Publicitātes foto

15. septembrī universālveikalā "Stockmann" norisinājās rudens un ziemas kolekciju modes skate. Spilgtāko sezonas tendenču vidū iezīmējās gan pamanāmi raksti, košas un piesātinātas krāsas, gan monohromi veidoti stili. Pasākumu apmeklēja arī vairākas sabiedrībā atpazīstamas personas.

Viesu vidū bija tādas sabiedrībā zināmas personas kā aktrise Anta Aizupe, māksliniece Ieva Bondare, DJ Ella jeb Elīna Fūrmane ar mīļot vīrieti, radio personība Maija Rozīte-Krištopane, TV raidījumu vadītājas Rūta Dvinska un Lelde Ceriņa, aktrises Agneses Zeltiņas meita Marija Jansone, kā arī citi modes un stila pazinēji.

Skates noformējumu veidoja modes dizainers, modes un stila eksperts Aleksandrs Pavlovs kopā ar "Stockmann" stilisti Ritu Erdmani. Abi eksperti rudens/ziemas sezonā iesaka izvēlēties spilgtas krāsas un monohromu stilu, piemēram, no galvas līdz kājām tērpjoties sarkanos, rozā, zilos, oranžos vai baltos toņos. Garderobi šajā sezonā labi papildinās arī gari zābaki, īpaši, ja tie būs izteiksmīgā krāsā.

Tāpat stilisti rekomendē rudens/ziemas sezonā greznas un košas zīda kleitas apvienot ar siltiem adījumiem, ērtiem apaviem un mīkstiem mēteļiem, ļaujoties kontrastiem un rudenīgi košām krāsu kombinācijām. Lai panāktu tēla dziļumu un daudzslāņainību, var savienot dažādu faktūru un materiālu apģērbus.

Par modes skates muzikālo noformējumu rūpējās grupas "Melo-M" čellists un komponists Kārlis Auzāns ar virtuozu vijoļspēli. Visa vakara garumā pasākumu vadīja Kristīne Komarovska un Markus Riva.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!