Foto: AP/Scanpix/LETA
Pretrunīgi vērtētā uzņēmēja Īlona Maska atvašu skaits nu ir 11, nevis desmit, kā tika uzskatīts līdz šim. Pagaidām precīzi nezināmā laika posmā pasaulē nācis viņa un dziedātājas Graimsas trešais bērns, kuram, tāpat kā iepriekšējiem, dots savdabīgs vārds – Tehno Mehanikus.

52 gadus vecais tehnoloģiju gigants Masks apstiprinājis, ka viņam un kanādiešu dziedātājai Graimsai nu ir trīs bērni, atklāts grāmatā par viņu pašu. Tās fragmentus publicējis "New York Times", bet pati biogrāfiskā grāmata tiks prezentēta 12. septembrī.

Maska un Graimsas trešā atvase nākusi pasaulē slepeni. Viņa precīzs dzimšanas laiks nav publiskots.

Bijušajiem mīlniekiem pirmais piedzima puisēns vārdā X Æ A-12, kuram nu ir trīs gadi un viņš saīsināti tiek saukts par "X". Meitai Eksai (viņu sauc par "Y" ir nedaudz vairāk par vienu gadu. Eksa piedzima ar surogātmātes palīdzību. Trešais Graimsas un Maska bērns nosaukts vārdā "Techno Mechanicus", viņa piedzimšanas fineses nav atklātas.

Graimsa un Masks jau pāris gadus vairs nav pāris.

Miljardieris Masks nu ir 11 bērnu tēvs. Kā raksta "Page Six", viena no viņa bērnu mātēm Šivona Zilisa izteikusies, ka Masks vēlas, lai globāli bērnu dzimtu vairāk.

"Viņš grib, lai bērni dzimst gudriem cilvēkiem, jo intelekts pārmantojas," izteikusies Zilisa, kura ir mamma Maska dāvātiem dvīņiem. Šie bērni nav dzimuši romantiskās attiecībās, starp vecākiem pat nebija seksa.

"Dzimstības kritums ir lielākais drauds civilizācijas pastāvēšanai. Iegaumējiet manus vārdus," izteicies uzņēmējs. Šo aspektu viņš vērtē kā lielāku problēmu nekā globālā sasilšana.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!