Foto: Privātais arhīvs
Savulaik Latvijā zināmā komēdijas žanra aktrise Helēna Vasiļevska (45) nu jau vairākus gadus ir Helēna Eimane. Viņa apprecējusies ar Vācijas mācītāju Rolandu Eimani, abiem ir meita. Kā šonedēļ raksta izdevums "Kas Jauns", meitenīte sanāk leģendārā aktiera Harija Liepiņa mazmeita, jo Eimanis ir viņa ārlaulības dēls.

Helēna jau vairākus gadus dzīvo Frankfurtes pievārtē pie Reinas upes, kurp viņu aizvedusi laulība ar Dienvidvācijas luterāņu mācītāju Rolandu Eimani.

Kā raksta "Kas Jauns", abi iepazinušies pirms sešiem gadiem ballītē pie Žaklīnas Cinovskas, bet apprecējās 2018. gadā. Atvase pieteikusies, viņiem vēl esot Latvijā, taču bērns nāca pasaulē jau Vācijā, kur mācītājs nosūtīts kalpot latviešu draudzēs.

Kā izdevumam atklāj aktrise, sākotnēji viņai nebija ne jausmas, ka mīļotais ir dēls Latvijas teātra leģendai Harijam Liepiņam. To atklājusi Ilzes Strengas veidotā dokumentālā filma par Liepiņu. "Līdz tam viņš nebija neko par to stāstījis, nebija sevi pozicionējis kā Harija Liepiņa dēlu. Tolaik vēl dzīvs bija Harija Liepiņa un Mudītes Šneideres dēls Āris, viņš bija atbraucis no Skotijas, un Rolands gāja satikties, arī ar mani iepazīstināt. Bet arī toreiz es tam īpašu uzmanību nepievērsu, domāju – mazums kas izrunāts. Tikai tad, kad iznāca filma un tajā runāja arī Rolands, tam tiešām noticēju," stāsta mācītāja kundze.

Šobrīd viņa ir pilnas slodzes mamma, kura aktīvi apgūst vācu valodu, jo viņai piedāvāts mācīt aktiermeistarību vācu bērniem. Ģimene bieži atbrauc uz Latviju, Eimane arīdzan filmējusies drīzumā gaidāmajā seriālā "Ekstāze", ko uzņem režisors Džilindžers pēc rakstnieces Karīnas Gleitneres darba motīviem.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!