Foto: DELFI

Mūziķi pāris Jānis Aišpurs un Aija Andrejeva jau kādu laiku ir oficiāli vīrs un sieva, taču plašāku publicitāti viņu kāzu notikums tobrīd neguva. Kā tagad atklāj Jānis "STV Pirmā!" sarunu šovā "Kad viņas satiekas", tā bijusi pāra apzināta izvēle.

"Tā kā mums abiem jau bija pieredze ar kāzām, šoreiz gribējās, lai šī diena ir tikai mūsu. Kovids arī lieliski palīdzēja – nevajadzēja neko rīkot un neviens neuzdeva liekus jautājumus. Mēs pat sākumā nevienam neteicām, ka esam apprecējušies. Kāds bija pamanījis Instagram bildē laulības gredzenu, tad jau gan nācās atzīties," tagad atceras Aišpurs.

Toties bildināšanas moments gan pārim izdevies kā no labākajiem romantisko filmu paraugiem. Stāsts ir neparasts – vispirms Jāni kā mūziķi spēlēt savā kāzu ceremonijā uzaicinājis cits pāris. Tas nu nebūtu nekas neparasts, ja vien šī ceremonija nebūtu ieplānotas kalnos Itālijā kā noslēgums diezgan garam un nogurdinošas kāpienam augšup.

Būdams azartisks un interesantām iespējām atvērts cilvēks, Jānis spēlēšanai uzreiz piekritis, bet paralēli mūziķa galvā dzimusi romantiska doma – izmantot šo neatkārtojamo brīdi, lai arī pats bildinātu savu mīļoto Aiju Andrejevu.
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!