Foto: DELFI

Otrdienas, 25. septembra, pēcpusdienā grupas "Double Faced Eels" atbalstītāji un uzticamākie fani pulcējās lielveikalā "Spice" – tur tika prezentēts muzikālās apvienības minialbums "Atspulgs".

Atraktīvā grupa sanākušies viesus iepriecināja ar nelielu koncertu, kam sekoja fotografēšanās ar atbalstītājiem, ziedu dāvināšana un sveikšana.

Albuma tituldziesma "Atspulgs" nāca klajā jūnijā un iezīmēja pārsteidzošas pārmaiņas grupas skanējumā.

"Mums kā grupai tas bija liels pārbaudījums — mainīt stilistisko sniegumu un elementus mūzikā, bet tas bija nepieciešams, lai virzītos uz priekšu. Lielu pārliecību sevī guvu, esot ASV. Izcīnītā uzvara šovā "Best.Cover.Ever" un iespēja uzstāties kopā ar Bībiju Reksu. No Losandželosas kritiķiem saņēmām spēcīgu apstiprinājuma zīmogu tam, ka esam uzsākuši ceļu pareizā virzienā," stāsta grupas dibinātājs Marka.

Viņš piekrīt, ka jārada tas, kas patīk, tomēr ir pārliecināts, ka nevar ignorēt tendences nedz mūzikā, nedz mākslā kopumā. ""Best.Cover.Ever" mūs pamudināja meklēt sevī ko jaunu, tas bija labs impulss pārmaiņām, bet noteikti ne viegls," saka Marka

Minialbuma iznākšanu grupa atzīmēs ar tūri, "Delfi Izklaidi" informē "Double Faced Eels" pārstāve Ilze Jansone. Līdz ar jauno albumu radio stacijās nonācis arī muzikālās apvienības otrais singls "Liesmas".

""Liesma" ir par dzinuli, kas mājo katrā cilvēkā, kuram ir sapnis kaut ko sasniegt. Vai tas ir sapnis atklāt veidu, kā izārstēt kādu slimību, vai tas ir sapnis uzstādīt gada labākos pārdošanas rādītājus savā uzņēmumā. Tiekties pēc sapņa, iet uz mērķi, nebaidoties paslīdēt, pakrist — tas kaut ko no cilvēka paņem.

"Liesma" ir domāta tiem brīžiem, kad nepieciešams sev atgādināt, ka tu to vari. Lai tā ir kā mantra, kuru atkārtot sev, kad tuvojies spēka izsīkumam. Ceram, ka "Liesma" kādam palīdzēs," par dziesmu saka tās teksta autors un grupas solists Reinis Straume.

Muzikāli "Liesma" turpina ar "Atspulgu" uzņemto kursu — mazāk ģitāru, vairāk elektronisko izteiksmes līdzekļu. Dziesmas ierakstā ģitāras netika izmantotas vispār, tās parādās tikai dziesmas dzīvajā izpildījumā, kuru varēs dzirdēt minialbuma tūrē, kas sāksies jau 26.septembrī ar koncertu Jelgavas klubā "Jelgavas krekli", 28. septembrī grupa uzstāsies "Latvijas 1. Rokkafejnīcā" Rīgā, 29. septembrī – Valmieras bārā "Tinte", bet 5. oktobrī – Liepājas "Fontaine Palace".

"Darbs pie mini albuma šādā bezkompromisu režīmā brīžiem šķita ļoti grūts, bet tagad atlicis patīkamākais — dalīties ar mūziku koncertos," saka grupas basģitārists Viktors Maslovs.
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!