Foto: Publicitātes attēli
Kulta vietu tīkls "Ezītis Miglā" atdzīvinājis panīkušo karaokes kultūru. Pēc septiņām kārtām dažādās tīkla vienībās ceturtdien pašā vētras laikā Kalnciema ielas "Ezītī" notika pasākuma kulminācija.

Kā portālu "Delfi" informēja izklaides vietu mārketinga pārstāvis Jānis Ogle, šogad pēc žūrijas verdikta pie uzvaras lauriem tika Loreta no Ogres, savukārt pērnā gada dalībnieks ar savu uzstāšanos tika pat Renāra Kaupera redzeslokā.

Dalībniekus vērtēja grupas "Labvēlīgais tips" mūziķis Ģirts Lūsis, "Summer Sound" festivāla direktore Maija Skrējāne, mūziķis un Radio SWH personība Artis Dvarionas, aktrise un TV personība Vita Balčunaite, burvju mākslinieks Dante Pecolli un slavenā iluzioniste Dace Pecolli.

Finālā startēja dalībnieki, kuriem izdevās iekarot žūrijas simpātijas kādā no septiņām atlases kārtām.
Katram dalībniekam bija tikai viena iespēja ar savu uzstāšanos aizkustināt vai pārsteigt žūriju. Izvēlēties četrus super-finālistus nebija viegls uzdevums, taču žūrijas starpā valdīja zināma vienprātība un labāko četrinieku vai, precīzāk, piecinieku veidoja viens kungs un trīs dāmas, no kurām vienai puncī vēl līdzi dziedāja un dejoja mazulis.

Ogrēniete Loreta arī otro dziesmu izvēlējās balādi un visā krāšņumā nodemonstrēja savu vokālu, savukārt Kate priecēja ar draisku roka dziesmu, topošā māmiņa Linda aizkustināja ar savu vienkāršību un trauslumu, savukārt Edijs sarīkoja īstu ballītes gaisotni - pat ar lauztu kāju izkustinot skatītājus un pat žūriju.

Par īstu sensāciju kļuva pērnā gada finālistu uzstāšanās pirms konkursa sākuma. Žūrijā esošie mūziķi tika patiesi pārsteigti, dzirdot Armanda Lozinska uzstāšanos. Puisis ir liels "Prāta Vētras" solista Renāra Kaupera balss līdzinieks.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!