Foto: DELFI/F64
Lai gan ārzemju šovbiznesa daiļavu aprindās provokatīvi tērpi, kas atsedz gana daudz miesas, nav nekas neierasts, pašmāju izklaides sfēras daiļā dzimuma pārstāves reti atļaujas būt drosmīgas, visbiežāk aprobežojoties vien ar skatienus piesaistošu dekoltē izgriezumu.

"Delfi Izklaide" piedāvā apkopojumu ar dažām drosmīgām pašmāju šovbiznesa zvaigznēm, kuras gadu gaitā nav kautrējušās savu sievišķību izrādīt tērpos ar kārdinošu dekoltē izgriezumu.

Linda Leen

Foto: F64

Dziedātāja Linda Leen noteikti dēvējama par vienu no šarmantākajām un jutekliskākajām pašmāju skatuves māksliniecēm, un, apmeklējot saviesīgus pasākumus, viņa vienmēr ir piedomājusi pie tērpiem, kas vēl vairāk izceļ viņas sievišķību.

Linda vairākkārt pārsteigusi ar tērpiem, kas apveltīti ar skatienus piesaistošu dekoltē. Kā viens no nesenākajiem piemēriem minama gada sākumā notikusī "Eirovīzijas" dziesmu konkursa nacionālā atlase "Supernova", kurā mūziķe uzstājās viņas sievišķīgās auguma aprises izceļošā kleitiņā.

Savukārt aizvadītā gada sākumā kleitu ar gana pikantu dekoltē Linda bija uzvilkusi mugurā, uzstājoties Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio gada balvas "Kilograms kultūras 2015" svinīgajā ceremonijā. Tāpat arī viņa savulaik savā tērpā apvienojusi seksīgo ar tautisko, kāpjot uz skatuves televīzijas šovā "Lai top".

Liene Greifāne

Foto: instagram.com/lienegreifane/

Lai gan Latvijā populārā dziedātāja Liene Greifāne jau vairāk nekā gadu dzīvo Maskavā, kur apgūst zināšanas par kino un filmu producēšanu, viņas faniem dzimtenē nav iemesla skumt – mūziķe savas gaitas cītīgi dokumentē sociālajos tīklos, kur labprāt dalās arī ar visnotaļ pikantiem kadriem.

Pēdējos mēnešos Greifāne savus atbalstītājus iepriecinājusi ar neskaitāmiem selfijiem, kuros tuvplānā iespējams novērtēt viņas kuplo krūšu aprises.

Arī reizēs, kad māksliniece viesojas dzimtenē un apmeklē saviesīgus burziņus vai kāpj uz skatuves, viņa nereti izvēlas tērpus ar dekoltē izgriezumu, kas piesaista daudzus skatienus.

Aija Andrejeva

Foto: DELFI

Dziedātāja Aija Andrejeva, kuru latvieši pirms daudziem gadiem iepazina kā puicisku dauzoņu, pēdējos gados kļuvusi sievišķīgāka un elegantāka, un tas atspoguļojas arī viņas izvēlētajos skatuves tērpos.

Īpaši jutekliskā tēlā Aija uz skatuves kāpa pērn vasarā, kad viņa uzstājās populārās mūzikas festivālā "Bigbank Latvijas pērles".

Māksliniece bija izvēlējusies viegla auduma kleitu, kas izcēla viņas ķermeņa aprises, bet gana daudz skatienu piesaistīja arī tērpa drosmīgais, ar caurspīdīgu audumu nedaudz piesegtais dekoltē.

Liene Ušakova jeb Seksīgā Lee

Foto: DELFI

Dīdžejmeitene un dziedātāja Liene Ušakova jeb vienkārši Seksīgā Lee nekad nav bijusi kautrīga, un droši var teikt, ka valšķīgās tumšmates atklātība un provokācijas ir viens no viņas popularitātes stūrakmeņiem.

Liene ir arī viena no retajām pašmāju šovbiznesa zvaigznēm, kura godīgi atzinusies, ka viņas krūtis ir mākslīgi uzlabotas, un intervijā izdevumam "Klubs" viņa savulaik pat sacījusi, ka ir gluži vai apsēsta ar lielām krūtīm.

Šo savu ķermeņa daļu Seksīgā Lee nekautrīgi izceļ ar drosmīgiem dekoltē, un ne tikai, kāpjot uz skatuves, Liene sievišķīgos apaļumus izspīlē pieguļošos tērpos ar dziļu krūšu izgriezumu, bet arī, dokumentējot savas ikdienas gaitas sociālajos tīklos, kur viņas sekotāji nereti tiek iepriecināti ar īpaši atklātiem kadriem.

Diāna Kubasova

Foto: F64

Nopelniem bagātajai skaistumkonkursu dalībniecei un modelei Diānai Kubasovai labi izskatīties no matu galiņiem līdz papēžiem ir darbs, un ne velti viņa var lepoties ar neskaitāmu dailes konkursu tituliem – viņas šarms apbūris daudzus.

Diānas sievišķība ir viņas lielākais trumpis, un vislabāk to izcelt ar elegantiem tērpiem. Pievilcīgā daiļava nekautrējas izrādīt savus labumus, un šopavasar viņai pat izdevās apburt Kannu kinofestivāla smalkos apmeklētājus ar skaistu dekoltē izgriezumu.

Savukārt šoruden Diāna defilēja kāzu medija "Līgavām" rīkotajā modes skatē, kur tika demonstrētas kāzu kleitas un vakartērpi, un modele gozējās skaistā precību tērpā ar koķetu, izšuvumiem rotātu dekoltē izgriezumu.

Viola Abramova-Mailīte

Foto: DELFI

Arī dejotāja Viola Abramova-Mailīte ir to reto pašmāju sabiedrības dāmu pulciņā, kas bijušas gana drosmīgas, lai atzītu, ka viņu krūtis ir palielinātas mākslīgi.

Būtu grēks zem biezām drēbju kārtām slēpt formīgos apaļumus, un arī Viola retajās reizēs, kad iziet sabiedrībā, labprāt izvēlas tērpus, kas izceļ viņas kuplās krūtis.

Kā viens no spilgtākajiem Violas iznācieniem minama restorāna "Majestic" atklāšana pirms aptuveni diviem gadiem. Dejotāja pārsteidza ar visai provokatīvu tēlu – viņa bija ģērbusies zilā, pieguļošā kleitā, kuras dekoltē bija darināts no caurspīdīga auduma un sniedza iespēju novērtēt viņas krūšu aprises.

Agnese Zeltiņa

Foto: DELFI

Latviešu aktrise un rotu dizanere Agnese Zeltiņa vairākkārt ierindota vislabāk ģērbto pašmāju slavenību vidū. Viņa vienmēr pratusi savā stilā apvienot eleganto ar sportisko, nereti atļaujoties arī pa kādai pikantai odziņai. Tiesa, viņa nekad nav nepārkāpusi smalko robežu starp vieglu koķetēriju un klaju piedauzību.

To, ka Zeltiņa arī 45 gadu vecumā joprojām var lepoties ar jauneklīgu augumu, apliecina pludmales kadri, ar kuriem viņa savulaik iepriecinājusi savus sekotājus sociālajos tīklos.

Savukārt aizvadītā gada vasarā Zeltiņa pārsteidza ar sev neraksturīgi pikantu tērpu – viņa uz Grigorija Ļepsa koncertu Jūrmalā ieradās caurspīdīgā topiņā, kas atsedza gana daudz kailas miesas.

Marika Ģederte

Foto: DELFI

Savukārt uzņēmēja Marika Ģederte ir, iespējams, pēdējās piecgades pikantākā pašmāju sabiedrības dāmu dekoltē īpašniece.

Pirms četriem gadiem Ģederte uz brīdi kļuva par vienu no Latvijas dzeltenās preses apspriestākajām slavenībām. Mediju un sabiedrības ievērību Marika izpelnījās ar iespaidīgu dekoltē, kāds pašmāju saviesīgajos burziņos līdz tam nekad nebija redzēts.

Starptautiskā skaistumkonkursa Mrs. Top of the World finālu Jūrmalā uzņēmēja apmeklēja koši dzeltenā vakarkleitā ar iespaidīgu dekoltē izgriezumu, kas atsedza lielu daļu Ģedertes krūšu apaļumu.

Dārta Daneviča

Foto: DELFI

Būtu grēks šajā apkopojumā nepieminēt teātra un seriālu aktrisi Dārtu Daneviču, kura savā ziņā ir skatienus piesaistošu dekoltē celmlauze pašmāju smalkajās aprindās – viņa ir viena no pirmajām, kura saviesīgu burziņu izmeklētai sabiedrībai atļāvusies apmeklēt drosmīgā tērpā, kas atsedz gana daudz miesas.

Pievilcīgā aktrise Stila un modes balvu pasniegšanas ceremonijā 2013. gada sākumā pārsteidza ar tērpu, kas bija apveltīts ar drosmīgu izgriezumu – lai gan dekoltē zona bija piesegta ar caurspīdīgu audumu, kleita atsedza gana daudz.

Vēlākajos gados Daneviča sievišķīgās aprises izrādījusi "Amoralle" darinātajos tērpos, bet šoruden viņa kailām krūtīm, kas piesegtas ar caurspīdīgu audumu, filmējās grupas "Instrumenti" jaunākajā videoklipā "Visa par daudz".

Aminata

Foto: RIA Novosti/Scanpix

Arī dziedātāja Aminata par sevi likusi runāt ne tikai, pateicoties vokālajām dotībām, bet arī krāšņam dekoltē.

2015. gada pavasarī, kāpjot uz starptautiskā dziesmu konkursa "Eirovīzija" skatuves Vīnē, Aminata bija tērpusies dizaineres Līgas Bangas darinātā kleitā.

Aminatas tērpā netrūka juteklisku elementu un pikantu odziņu – tas bija apveltīts ar caurspīdīga auduma ielaidumiem un dziļu dekoltē izgriezumu, kas sniedzās gandrīz līdz dziedātājas nabai.
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!