Foto: Publicitātes foto

Ceturtdien, 23. septembrī, pie skatītājiem "STV Pirmā!" un izklaides platformā Tet+ nonāks pašmāju iepazīšanās šova "Mīla kemperī" pirmā sērija, kas jau paspējusi raisīt lielu interesi, spriež šova rīkotāji.

Tajā 11 puiši un meitenes metīsies galvu reibinošā attiecību spēlē un ceļojumā kemperos cauri visai Eiropai, lai atrastu savu īsto un vienīgo.

Šovs aizsāksies uz intrigu nots, jo jau pirmajā iepazīšanās dienā dalībniekus sasniedz baumas, ka divi no viņiem jau ir bijuši attiecībās viens ar otru, bet izšķīrušies. Pēc neilgas izmeklēšanas izrādīsies, ka tie ir "motomeitene" Elīna un "priekšnieks" Edžus, kurš, ienākot šovā atklāti paziņoja, ka šeit ieradies nopietnu nolūku vadīts un ir gatavs ne tikai iepazīties, bet pat apprecēties.

Lai arī bijušie vēlējušies kārtis atklāt nedaudz vēlāk, viss izvērties ne tā, kā cerēts: "Mēs gribējām to pasniegt citādāk visiem dalībniekiem, kad vakarā būtu iepazinušies jau tuvāk, lai tā gaisotne nav tik saspiesta. Negribējām arī izlikties, ka neesam tikušies. Diemžēl, sanāca kā sanāca, un viss nāca gaismā pirms to pateicām," pastāstīja Elīna.

Edžus skaidro: "Mēs netēlojām, ka neesam pazīstami, bet arī neizskanēja tieši jautājumi, vai esam pazīstami. Es arī neiešu tā uzreiz teikt, ka viņa man ir pazīstama!" Citi šova dalībnieki spriež, ka, iespējams, Elīnai ar Edžu ir bijušas nopietnas attiecības, nevis tikai viens "Tinder" randiņš.

Video: dalībnieki bauda atpūtu džakuzi, runā par pikantām tēmām, līdz negaidot atklājas, ka Elīna un Edžus ir bijuši pazīstami vēl pirms šova.
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!