Foto: Vida Press

Slavenais aktieris Džordžs Klūnijs un viņa kundze Amala pošas atvadīties no savas Itālijas villas, kas viņam piederēja kopš 2002. gada. Togad viņš namu nopirka par 10 miljoniem dolāru, bet tagad tas ir pārdošanā par iespaidīgu cenu – 107 miljoniem dolāru jeb apmēram 100 miljoniem eiro.

Kā vēsta medijs "Page Six", baumas par to, ka Klūniju pāris gatavs šķirties no vērtīgā īpašuma, klīda jau sen, pēdējoreiz ap 2015. gadu.

Kad aktieris nopirka villu Itālijas ziemeļos pie slavenā Komo ezera, tā tika uzskatīta par viņa "vecpuisības paradīzi". Paparaci ap šo īpašumu vienmēr pulcējās kuplā sastāvā, un tā tas bija arī pēc tam, kad Klūnijs 2014. gadā mija gredzenus ar advokāti Amalu. Ģimene ar diviem bērniem namā bieži uzturējās, taču tagad villa nonākusi pārdošanā.

"Džordžs mīl šo apkaimi un cilvēkus, kas te dzīvo, taču viņš ir saņēmis vilinošu piedāvājumu par kādu citu villu. Viņš šobrīd visu apsver. Runa ir par īpašumu citā Itālijas reģionā, kas ir mazāk pieejams apkārtējiem," izteicies zinātājs. Klūnijs ne reizi vien norādījis, ka uzmanība no preses un tūristiem pie viņa Komo ezera nama allaž bijusi visai jūtama.

Kā stāsta Klūniju pārim pietuvināti cilvēki, pāris 2021. gadā iegādājās īpašumu Provansas reģionā Francijā, un Amala dodot priekšroku šīm mājām, ne vairs Komo ezera krastā esošajai.

Kamēr Komo māja vēl meklē jaunus īpašniekus, Klūniju pāris bauda Komo ezera piedāvātos labumus. "Page Six" ziņo, ka laulātie šovasar bieži redzēti, baudot randiņu vietējās kafejnīcās.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!