Foto: Publicitātes foto/Privātais arhīvs
Saistībā ar otrdien izdevumā "Privātā Dzīve" publiskoto informāciju par strīdu starp Pierīgas nama saimnieci Vinetu un šovbiznesa pārīti Kristapu Zuti un Elīnu Pakalni, meitene izlēmusi neklusēt un paust savu patiesību. Influencere savā "Instagram" profilā publicējusi skaidrojumu par strīdu, kā arī publiskojusi sarakstes ar īres nama saimnieci.

Portāls "Delfi", atsaucoties uz izdevuma "Privātā Dzīve" rīcībā esošo informāciju, otrdien vēstīja par namsaimnieces Vinetas sašutumu, netiekot galā ar viņai piederošas ēkas nomniekiem – soctīklos plaši zināmajiem bijušajiem mīlniekiem Zuti un Pakalni. Namsaimniece pārim pārmeta savlaicīgu nenorēķināšanos par pakalpojumiem, savukārt Pakalnei nebija pieņemami, ka par pāris dienu kavētiem maksājumiem viņiem atslēgta ūdens padeve. Plašāk par radušos situāciju lasāms šajā rakstā – "Namsaimniece pikta par šovu zvaigžņu dzīvesstilu šikā mājā Pierīgā".

Vēlāk tajā pašā dienā tiktokere Pakalne internetā publicēja sav viedokli par namsaimnieces teikto izdevumam. Viņasprāt, starp abām pusēm noslēgtais ēkas nomas līgums nekādā veidā neattaisno patvarību un nekaunību no saimnieces puses.

Pakalne garā skaidrojumā iestājas par savu taisnību strīdā: ""Privātā dzīve" nav vērsusies pie mums, lai noskaidrotu mūsu viedokli šajā konkrētajā situācijā, bet gan paudusi Vinetas Otto viedokli kā mūsējo.

Vineta Otto ūdens padevi atslēdza par 2 dienu kavētiem komunālajiem maksājumiem, tad, kad es informēju viņu, ka vairs nevēlos nomāt šo īpašumu. Noslēdzot Nomas līgumu, iemaksājām drošības naudu 1097 eiro, no kā tad arī piedāvāju segt šos komunālos maksājumus saskaņā ar līguma nosacījumiem.

Otto nevēlējās pildīt Nomas līguma nosacījumus, atteicās segt komunālos pakalpojumus no drošības naudas, kā to paredz nomas līgums, bet gan pieprasīja samaksāt vēl papildu summu bez jebkāda pamata, piedraudot vērsties pie paziņas "Privātā Dzīvē", ja nepildīsim viņas nosacījumus.

Lai samaksājot par komunālajiem pakalpojumiem, tad viņa domāšot, vai atgriezt drošības naudu. Vēršu uzmanību, ka, saskaņā ar līguma nosacījumiem, drošības nauda bija paredzēta tikai nesamaksāto rēķinu samaksai.

No raksta "Privātajā Dzīvē" secinu, ka Vinetas Otto uzvedība ir raksturīga krāpniekiem. Kā pati norāda, tad tas neesot īres līgums, bet gan nomas līgums, tāpēc it kā attaisnotas ir viņas patvarīgās darbības – ūdens atslēgšana, par ko paredzēta gan administratīvā, gan kriminālatbildība. Šāds viņas paustais viedoklis tikai pastiprina aizdomas par to, ka piesavināties drošības naudu un pieprasīt papildus samaksāt par komunālajiem pakalpojumiem bija Vinetas iepriekš izplānotas darbības.

Tajā glītajā namiņā, par ko raksta "Privātā Dzīve", ir tāds remonts, kur dabīgais nolietojums jau radās pēc pāris mēnešiem, tāpēc, pārējie potenciālie nomnieki, esiet uzmanīgi, slēdzot nomas vai īres līgumu ar šo īpašnieci, kura savas prettiesiskās darbības pēc tam attaisno ar publikācijām "Privātajā Dzīvē", nevis risina to likumā noteiktajā kārtībā," savu nostāju pauž Pakalne.

Influencere savu paziņojumu noslēdz ar vairāku attēlu un video karuseli, kurā parādīta gan dzīvesvieta, gan saziņa ar mājas saimnieci sarakstēs.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!