Foto: DELFI

Trešdienas, 6. jūlija, vakarā skatītājus atkal priecēja, mulsināja un šokēja jauniešu izdarības TV3 spēlē "Netīrās dejas". Par pārsteigumu parūpējās donžuāns Ainārs, kurš, izmīlējis Evelīnu, metās valdzināt Kati (abi attēlā), bet izbalsošanas laikā ar uzvedību šokēja Roberta meitene Marina.

Kima meitenes kā trakas pēc puiša: visas esot liktenīgās

Foto: DELFI
Sērija sākās ar notikumiem pie Kima Siguldā. Ilgi gaidītais sapņu princis beidzot ieradās iepazīties ar meitenēm. Satiekot dejotāju, kurš ieradās baltā zirgā, visas bija pamatīgi uztraukušās.

Pirmā ar potenciālo līgavaini sapazinās Evelīna, pasniedzot Kimam ziepītes, ar kurām nomazgāt iepriekšējo attiecību sārņus. Meitene no laimes nezināja, kā valdīt emocijas – viņai gribējās smieties un kliegt. Evelīna atklāja, ka gribētu "iepazīt Kimu ļoti tuvu".

Kā nākamā pie puiša devās Sanita, kura aicināja Kimu uzlikt roku uz viņas krūtīm un paziņoja, ka jau dāvā dejotājam sirdi. Arī šī dāma nespēja vien valdīt sajūsmu, bet aizkadrā pauda cerību, ka puisis nesapratīs, ka viņa ir "mazliet blondīne".

Trešā Kimu uzrunāja Anda. Daiļava sniedza Kimam koka tauriņu, ar ko rotāties, esot viņai blakus. Drosminiece nekautrējās arī pačamdīt dejotāja vēderu, secinot, ka tur arī ir "taureņi". Aizkadrā Anda paziņoja – viņa jūt, ka Kimam iepatikusies un puisis būšot viņas. "Es jums saku – viņš ir mans," smējās atraktīvā medicīnas studente.

Pēc viņas pie Kima vērsās Karīna, dāvājot Latvijas karti, lai Kims mūžam atcerētos, kur atrodas viņam, iespējams, liktenīgā Sigulda. Arī Karīna atzinās, ka Kims ir viņas izsapņotais sapņu vīrietis.

Kā pēdējo deju meistars satika Laumu, kura uzdāvināja sapņu ķērāju ar saviem sapņiem un steidza ziņot, ka Kimu jau redzējusi savās nakts vīzijās. Aizkadrā Lauma aiz laimes apraudājās un pauda vēlmi cīnīties zobiem un nagiem.

"Es esmu monstrs, un es parādīšu tagad, uz ko es esmu gatava iet," skatītājiem paziņoja Lauma.

Kims pēc šīs emociju pilnās sagaidīšanas atzinās, ka jau pāris meitenes viņam esot tiešām iepatikušās. Viņš paziņoja, ka vēlas sajust meiteņu enerģētiku, izdancinot viņas aizsietām acīm. Pēc kārtīgas izdejošanās puisis devās apdomāties, lai pieņemtu gala lēmumu par to, kuru no dāmām jau sūtīt mājās.

Roberts izbalso vecuma dēļ; meitene paziņo, ka krāpusies

Foto: Publicitātes foto
Lietuvas Druskininkos Roberts savām daiļavām bija sagatavojis īpašu pārbaudījumu. Puisis izaicināja meitenes viņam priekšā padejot. "Ja man patiks tas, ko es redzēšu, es jums pievienošos," paziņoja danču profesionālis.

Neviena ilgi negribēja būt pirmā, līdz drosmi saņēma baletdejotāja Elvīra. Meitene pārsteidza ar juteklisku numuru, kurā Roberts nekavējās iesaistīties.

Otrā dejoja Marina, tad Ketija, Anete, bet visbeidzot uzstājās pavāre un zemessargu aktīviste Elīna no Gulbenes. Pēc šī pārbaudījuma Roberts atzinās, ka viņa viedoklis par dāmām pēc dejas izmainījies par 360 grādiem.

Vakarā Robertam bija jāizbalso jau pirmā meitene. Lai pieņemtu lēmumu, viņš izlēma ar visām piecām kārtīgi izrunāties, uzdodot savus jautājumus, uz ko godīgi jāatbild. Katra drostaliņa tika īpaši izjautāta, bet Marinai (attēlā) Roberts pajautāja, vai viņu nemulsina tas, ka potenciālais līgavainis ir astoņus gadus jaunāks.

Meiteni jautājums mazliet sadusmoja. "Vai tad es izskatos kā trīsdesmitgadīga vecene?" piktojās Marina, kura allaž uzsvērusi, ka par viņu interesējas jaunāki puiši.

Diemžēl Robertu tas nepārliecināja. Puisis paziņoja, ka gadu starpība viņam nozīmē daudz, tāpēc Marina tiek sūtīta mājās. Meitene gan neapjuka – viņa paziņoja, ka mājās gaida puisis, ko viņa ļoti mīl, bet Roberta valdzināšana bijusi tikai spēle.

Ainārs pēc nakts ar Evelīnu mēģina savaldzināt Kati, meitene neatdodas

Foto: DELFI
Visvairāk, protams, skatītāji gaidīja notikumus Talsu pusē pie donžuāna Aināra. Lai izpirktu pirmā vakara grēkus ar Evelīnu, viņš uzaicināja uz randiņu Jaunmoku pilī jauko salsas pasniedzēju Kati (abi attēlā).

Dejotājs bija sarūpējis romantisku izbraucienu zirgu pajūgā un pasniedza Katei rozi. Abiem viegli vedās jautras sarunas par attiecībām un dzīvi kā tādu.

Papļāpājis par ziediem un dejām, Ainārs nekautrējās pārsteigt Kati ar jautājumu – no viņas pieredzes, vai dejotāji ir labi gultā? Meitene izgāja no situācijas paziņot, ka droši vien tā esot – neesot pārbaudījusi.

Ainārs turpināja tincināšanu, jautājot Katei, kādi tad puiši viņai esot bijuši, ja ne dejotāji. Meitene aizkadrā atzinās, ka viņai privātie jautājumi nav patikuši.

Pēc izjādes abi devās pastaigā, kuras laikā Ainārs kompanjonei atklāja, ka viņam viņa ļoti patīk. Meitene gan atļāvās pasmīkņāt, ka randiņos ar citām viņam noteikti tīk atkal šīs meičas, taču Ainārs palika pie sava – viņš gribot turpināt tikties ar Kati.

"Tevi traucē tas, ka esmu ļoti traks un daru blēņas?" brīnījās donžuāns. Viņš paskaidroja, ka ir iecienījis peldēties kopā ar kailām sievietēm – tas esot dabiski un nav jāuztver kā kāds tabu.

Abu sirsnīgās sarunas aizvirzījās pat līdz kāzām, un Ainārs metās noskaidrot, vai Kate būtu gatava viņu ņemt par vīru.

"Ja tu liecies ar katru meiteni dīķī, īsti negribas sev tādu vīru blakus," nesamulsa Kate. Puisis nosolījās sevi pierādīt. Kad Ainārs vēlējās jauko meiteni noskūpstīt, Kate gan atšķirībā no kaislīgās Evelīnas atļāva viņam tikai iedot buču uz vaidziņa.

Ainārs pēc randiņa aizkadrā neslēpa, ka Kate viņam tiešām ļoti iepatikusies. Pagājušās nakts notikumus ar Evelīnu viņš vairs nepieminēja.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!