Foto: Publicitātes foto

Trešdienas, 7. septembra, vakarā TV3 skatītājus pie ekrāniem aicināja vasaras karstākā šova "Netīrās dejas" fināls, kurā tad beidzot uzzinājām, kurš no pāriem vislabāk sadejojies un ko izvēlējās uzvarējušā pāra daiļaviņa – naudu vai mīlestību.

Pāris, kurš ne līdz galam pārliecināja

Foto: Publicitātes foto
Kā pirmie žūrijas priekšā stājās Kims un Anda.

"Esmu bezgala laimīgs, ka mēs abi esam šeit. Mēs abi jums, klātesošie, noteikti pierādīsim, ka starp mums gaisā virmo saskaņa ne tikai dejā, bet arī dzīvē.

Es tiešām neapvainošos, ja šovakar jūsu uzmanība būs pievērsta tikai Andai, jo viņa ir satriecoša, krāšņa un neaizmirstama," pirms dejas paziņoja Kims.

Pēc skaistās un jutekliskās dejas žūrijas locekļi aizrādīja, ka puisis dejas laikā varētu vairāk smaidīt, tomēr kopumā viņi pāra sniegumu vērtēja kā pārliecinošu. Tiesa, pēc abu pārējo pāru dejām beigu beigās šis pāris žūrijas vērtējumā ierindojās trešajā vietā.

"Starp mums visu šova laiku virmoja kaut kas maģisks, un mēs ticam brīnumiem," braši pieņemot žūrijas lēmumu, atzina Anda.

Kuru no puišiem šovs izmainīja?

Foto: Publicitātes foto
Otrs uzstājās ugunīgais salsas dejotājs Ainārs, kurš šova laikā bija paguvis pablēņoties ar divām no trim daiļaviņām, bet beigu beigās izvēlējās vienīgo, kura intīmai tuvībai nebija ļāvusies – Kati.

"Šeit tagad stāvot, es sevi vairs nepazīstu. Šis Ainārs nav tas, kuru jūs iepazināt šova pirmajā sērijā. Es nebiju to gaidījis un vēl joprojām esmu šokā. Pozitīvā šokā. Un manām pārmaiņām ir vārds – Kate. Viņa atvēra man acis un atvēra arī manu sirdi.

Šobrīd es jūtos laimīgs, iespējams, maksimāli laimīgs, tieši stāvot blakus tev," savai partnerei pirms dejas paziņoja Ainārs, kurš šovā ieradās kā īsts siržu lauzējs, bet pats tika iekarots.

"Kate tavās rokās ir laimīga. Es apskaudu viņu," pēc abu priekšnesuma atklāti vērtēja aktrise Evija Skulte, bet dziedātājs Lauris Reiniks bija šokā, cik ļoti viņam viss patika, un salīdzināja mīlētājus un viņu saskaņu ar divām "piparkūciņām".

No vienkārša čaļa par kalnu gāzēju

Foto: Publicitātes foto
Roberts un Ketija žūriju mēģināja pārliecināt pēdējie. "Mani savaldzināt var tikai īpaša būtne. Un šajā gadījumā tā ir Ketija. Pirmajā brīdī mani mulsināja tavi skatieni, un tev blakus es jutos bišķi neomulīgi, bet man tas patika, jo tās bija jaunas sajūtas," izvēlēto meiteni slavēja Roberts.

"Bez tevis es būtu vienkāršs čalis, bet kopā ar tevi – varu gāzt kalnus," pārliecināts bija puisis, un abi šo apgalvojumu steidza pierādīt arī dejā.

"Jūs nodejojāt patiesu mīlestību," sajūsmināts pēc redzētā bija Agris Daņiļevičs, Evija Skulte abus dejotājus salīdzināja ar Romeo un Džuljetu, un vērtētāji neslēpa – Roberts un Ketija apgrūtinājuši izvēli, kurš šovā būtu pelnījis uzvarēt.

Žūrijas grūtā izvēle un pārsteigums

Foto: Publicitātes foto
Superfinālā Roberts un Ketija stājās pretī Aināram un Katei, un abiem pāriem bija sarūpēts īpaši sarežģīts uzdevums – viņiem bija jāļaujas improvizācijai un tādējādi jāpārliecina žūrijas locekļi par savām jūtām un to patiesumu.

Pēc kaisles pilnajiem priekšnesumiem un garām pļāpām par uzvarētājiem tika atzīti Ainārs un Kate, un tad pienāca izšķirošais brīdis – meitenei bija jāizvēlas starp puisi un 5000 eiro. Pēc monologa par naudas vērtību mūsdienās un to, ka dzīvē neko nevar izdarīt bez naudas, Kate tomēr ieklausījās sirdī un priekšroku deva Aināram.

Šova veidotāji arī nebija bezsirži un meitenes izvēli starp mīlestību un naudu atalgoja ar pārsteigumu – 5000 eiro uzvarējušais pāris varēs sadalīt savā starpā vai tērēt to kopā.

Kā šādu iznākumu vērtē skatītāji?

Foto: Publicitātes foto

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!