Foto: Publicitātes foto

Latvijas izzināšanas raidījums "TE!", kuru vairākus gadus bija ierasts vērot Latvijas Televīzijā (LTV), savu jauno sezonu šoruden atsāks kanālā TV3, portālam "Delfi" vēsta "TV3 Group" sabiedrisko attiecību speciāliste Lauma Zommere.

Raidījuma jaunās sērijas būs redzamas TV3 no 7. septembra trešdienu vakaros pl. 21.45.

Raidījumu vadīs skatītājiem jau pazīstamā un iecienītā komanda – Marta Selecka, Dace Salnāja, Māris Olte, Pauls Timrots, Māra Sleja un Gustavs Terzens – kopā ar jauniem papildspēkiem, kas šajā sezonā pārstāvēs Latvijas cittautiešu viedokli.

Astoņās raidījuma sērijās, ceļojot laikā caur Latvijas pagātni, tagadni un potenciālo nākotni, ar piedzīvojuma garšu, rotaļīgumu un izteiktu klātbūtnes sajūtu, "TE!" apkopos stāstus par tēmām, kas būtiskas visos laika nogriežņos – vērtības un ērtības, informatīvā inteliģence, pusaudži, resursi, cittautieši, pieaugšana, aizsardzība un atvērtība.

Marta Selecka un Dace Salnāja rubrikā "TE! Bija" vētīs pagātni un tās atsauci uz šodienu. Māris Olte un Pauls Timrots taisīs tagadnes inventarizāciju rubrikā "TE! Ir", bet skatu topošajā nākotnē lūkosim rubrikā "TE! Būs" kopā ar Māru Sleju un viņas jauno kolēģi. Savukārt, kā allaž, dažādo laiku krustpunktus kopā savienos Gustavs Terzens.

"TE!" jauno ceļojumu pirmajā sērijā, kas kanālā TV3 būs skatāma jau 7.septembrī, Dace dosies izzināt, kas ērtībai piešķirt vērtību, kur beidzas amatniecība un sākas dizains. Viņas stāsta galvenais varonis būs Vidzemes krēsls, iespējams, pirmais Latvijas dizaina krēsls, kas nesis savu vārdu pasaulē un tapis Vidzemes lauku sētās, nevis fabrikā. Pauls, savukārt, centīsies noskaidrot, no kādām ērtībām esam gatavi atteikties vērtību vārdā, bet Māra dosies iepazīties ar robotiem un to saimniekiem, lai uzzinātu, kā mākslīgais intelekts atvieglo smago un sarežģīto darbu augkopībā un lauksaimniecībā.

Arī šajā sezonā neizpaliks raidījuma simbola – grābeklīša slēpšana un meklēšana. Laika gaitā šī akcija kļuvusi par Vislatvijas apceļošanas tradīciju ģimenēm un entuziastiem. Skatītājiem būs iespēja meklēt gan reālo, gan virtuālo grābeklīti ar aplikācijas "TE!Meklē" palīdzību.

Raidījumu veido VFS Films un projektu līdzfinansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. "TE!" partneris ir Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!