Foto: Vida Press

Zīmols "Playboy", ko 1953. gadā dibināja Hjū Hefners, ir pasaulē pazīstams vīriešu dzīvesstila un izklaides žurnāls, kuram gadu desmitu laikā ir pozējušas simtiem skaistu sieviešu, dēvētas arī par "Playboy zaķīšiem". Jaunā "discovery+" dokumentālā seriālā "Playboy slepkavības" ("The Playboy Murders") gaismā tiek celti traģiski notikumi, kuru rezultātā daudzsološu sieviešu dzīves negaidīti aprāvās šausminošos veidos. Dokumentālās sērijas vada un producē bijusī modele Hollija Medisone.

Seriālā detalizēti tiek aprakstīti šokējošākie un skandalozākie notikumi mūsdienu popkultūras vēsturē, un skatītājiem visā pasaulē ir iespēja ieskatīties aiz "Playboy" plīvura, iepazīstot leģendārā zīmola tumšo pusi.

Seriāla producente un vadītāja Madisone kļūst par gidi, skatītājiem palīdzot daudzpusīgi izprast traģiskos notikumus, kas saistīti ar "Playboy" modelēm. Viņa pati pieredzējusi dažus no skandalozākajiem atgadījumiem, dzīvojot "Playboy" savrupmājā no 2001. līdz 2008. gadam.

Bijusī "Playboy" modele iepriekš atzinusi, ka sākotnēji ideju par traģisko notikumu stāstīšanu uztvērusi skeptiski un noliedzoši, tomēr, iegūstot vairāk informāciju par gadījumiem, kas tiek aprakstīti "Playboy slepkavības" epizodēs, viņa vēlējusies pievērst sabiedrības uzmanību tiem upuriem, kuri, gadiem ejot un par spīti stāstu brutalitātei, šķietami aizmirsti.

"Playboy slepkavības" pēta traģēdijas, kas risinājušās zīmola spožākajos gados. Piemēram, pirmajā sērijā skatītāji var sekot līdzi notikumiem, kas attīstās pēc tam, kad "Playboy" modeles Džasmīnas Fjoras ķermenis tiek atrasts sadalīts atkritumu tvertnē un izraisa sašutuma vilni medijos. Kamēr policija pratina modeles romantiskos partnerus, viņas vīrs un slepkava cenšas tikt pāri Kanādas robežai, cerībā izvairīties no atrašanas.

Seriālā tiek stāstīts arī par Steisiju Artūru, kura pozēja vairākiem "Playboy" numuriem, piesaistot sev apsēsta fana uzmanību. Tāpat tajā stāsta par iemesliem, kas sagrāva "Playboy" modeles Kristīnas Kārlinas-Kraftas daudzsološo nākotni.

Ņemot vērā, ka ar "Playboy" modelēm saistīto noziegumu skaits ir ievērojams, dokumentālajam seriālam būs arī otrā sezona, tā skatītājiem sniedzot iespēju iepazīt sen aizmirstu "Playboy" modeļu dzīvesstāstus un slavas cenu.

"Playboy slepkavības" skatāms straumēšanas platformā "discovery+" televīzijā "Go3".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!