Andris Kivičs
Foto: DELFI

Portāls Delfi Izklaide ar šo dienu aizsāk jaunu rubriku, kurā savdabīgās mini-intervijās dažādi sabiedrībā pazīstami cilvēki atbildēs uz desmit dīvainiem jautājumiem. Kā pirmais uz jautājumiem atbild bijušais basketbolists, mūziķis, grupas Z-Scars līderis un nu jau arī slavenas autobiogrāfijas autors Andris Kivičs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kāpēc Latvijā fano par basketbolu, bet pagalam ignorē kriketu?

Tāpēc, ka atšķirībā no kriketa Latvijas izlase basketoblā ir bijusi pirmā Eiropas čempione, Latvijā ir izauguši un guvuši starptautiskus panākumus daudzi basketbolisti (Muižnieks, Krūmiņš, Miglinieks, Valters, Vētra, Biedriņš u.c.). Fano par tiem sporta veidiem, kuros ir tradīcijas un panākumi.

Vai vajadzētu atbalstīt visus jaunos mūziķus bez šķirošanas?

Nē. Jāatbalsta ir talantīgi, radoši un entuziasma pilni jaunie mūziķi, kas mīl šo lietu, bet nemāk paši sevi atklāt; kuriem ir vajadzīga palīdzība sākumā.

Kāpēc reliģisko pārliecību cilvēki lielākoties manto no senčiem, nevis izvēlas paši?

Sākumā manto, bet pēc tam izvēlas. Bet, ja nopietni, tad katrs Dievu meklē pa savam, daļai cilvēku tā tiešām tiek nodota kā tradīcija, bet tam patiesībā nav nozīmes, jo Dievs ir viens un būtiskas ir personiskās attiecības ar Dievu. Personisks dialogs, nevis dogmas un tas ,"kā ir pareizi".

Vai mūzikas kritiķiem obligāti ir jābūt mūziķiem?

Obligāti - nē. Tomēr, ja ir būts uz skatuves un kaut kas paliekošs radīts, tad skats uz mūzikas biznesu ir pilnīgi savādāks nekā, ja tas ir vērots tikai no malas.

Kādā sfērā bez gatavošanās tu varētu strādāt par ministru?

Dziļo sarunu un labā laika pavadīšanas ministrs.

Ja vajadzētu sastādīt izcilu nāciju topu, kurā vietā tu liktu latviešus?

Starp lietuviešiem un igauņiem.

Vai piekrīti Bībelei, ka pasaule radīta pirms 6000 gadiem?

Bībele nav zinātniski vēsturiska grāmata (pasvītroju - zinātniski), tāpēc gadu cipari var atšķirties. Zinātniski ir pilnīgi skaidrs, ka tie nav 6000 gadu, bet tad sākumā ir jānoskaidro, kas ir Bībeles gads, kā tas viss tiek tulkots un traktēts.

Kāpēc mūsdienu jauniešiem tik ļoti patīk vampīri?

Ziniet - nezinu!

Vai tev nav žēl musulmaņu sieviešu, kurām savus krāšņumus nākas slēpt zem apģērba?

Man ir žēl, ka Latvijā daudziem cilvēkiem ir jādzīvo nabadzībā.

Kurā gadā nomira rokenrols?

Kamēr pastāv grupa Inokentijs Mārpls, rokenrols nav miris.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Desmit dīvaini jautājumi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form