Britu mediju ievērību gūst lellītei līdzīga latviešu meitene
Foto: Privātais arhīvs

Dažādu britu mediju ievērību izpelnījusies 19 gadus vecā latviete Krista Magica, īstajā vārdā Krista Ajute, kura dzīvo Kentā Lielbritānijā. Meitene sabiedrības un preses uzmanību piesaistījusi ar savu kolorīto, spilgto tēlu, kas atgādina dzīvas lelles iemiesojumu.

Kā liecina Kristas sociālajos tīklos publiskotā informācija, viņa savulaik dzīvojusi Latvijā. Kā savu agrāko dzīvesvietu meitene norādījusi Rīgu, bet nu jau daudzus gadus viņa par savām mājām sauc Lielbritāniju.

Par Kristu šomēnes rakstījuši vairāki britu tabloīdi – "The Daily Mail", "Mirror" un citi. Tāpat arī viņas vārds izskanējis medijos ārpus Lielbritānijas robežām.

Pēkšņo popularitāti meitene iemantojusi, pateicoties savam vizuālajam tēlam, kas ir spilgts un visai neparasts. Katru rītu Krista aptuveni divas stundas velta tam, lai viņa izskatītos pēc lellītes, vēsta "Mail Online".

Meiteni ar spilgtiem matiem, krāšņu grimu, porcelāna bālu ādu, multeņu varoņu cienīgām acīm un pārspīlēti bērnišķīgu apģērbu ir grūti nepamanīt uz citu ļaužu fona, bet, kā atklājusi pati Krista, viņa vienmēr ir vēlējusies izcelties.

"Es vienmēr esmu gribējusi izcelties, un tiklīdz es pieņēmu dzīvās lelles izskatu, es uzreiz aptvēru, cik laimīgus šis stils dara cilvēku.

Kad es izeju ārā, cilvēki mani fotografē. Vecas kundzītes prasa, vai drīkst mani nofotografēt, lai parādītu mazbērniem. Tas tiešām ir interesanti. Es nesaņemu nekādas negatīvas piezīmes," stāstījusi meitene.

Britu mediju ievērību gūst lellītei līdzīga latviešu meitene
Foto: Privātais arhīvs

Kristai arī sociālajos tīklos izdevies iegūt visai prāvu fanu pulciņu. Meitene ir gandarīta par to, ka daudzi viņai teikuši – viņa ir iedvesmojoša.

"Man patīk ap sevi pulcēt jaukas lietas. Tas mani ir padarījis daudz pašpārliecinātāku. Tas liek man smaidīt, tas liek smaidīt arī citiem, tāpēc es nedomāju, ka kādreiz apstāšos," tā Krista.

Tiesa, Kristas dzīvē arī bijis visai tumšs periods. Viņa agrāk saskārusies garīgās veselības problēmām, un pirms kļūšanas par lellīti meitene aizrāvusies ar tā dēvēto emo un gotu stilu. Šobrīd viņas vizuālais tēls krasi atšķiras no tā, kā viņa izskatījās agrāk, un Krista ir pārliecināta – košais stiliņš viņas dzīvi iegrozījis pareizajās sliedēs un ļāvis viņai atgūt pārliecību par sevi.

Iedvesmu savam tēlam Krista smēlusies "anime" multfilmās un japāņu modē, un pirmoreiz savus matus rozā viņa nokrāsojusi 17 gadu vecumā. Šo divu gadu laikā pilnībā izmainījusies meitenes garderobe – tagad tajā dominē kurpes uz platformas zoles, rozā toņi un kuplas kleitas. Tāpat arī Krista iecienījusi parūkas.

Krista pamatīgi noslīpējusi arī savas grima uzklāšanas prasmes, un meitene stāsta, ka krāsošanās process, kas mēdz ieilgt līdz pat divām stundām, viņu nomierina un palīdz relaksēties. Meitenei ir arī pašai savs apģērba un rotu zīmols "Planeta Magica". Tā darinājumus var iegādāties "Etsy" interneta veikaliņā.

View this post on Instagram

💜Lilac swirllll 💜 at London edge now some photographers made me get on the cat walk I was in f e a r Wig by @dreadsndecora 💜 Jewelry by @planetmagica 💜 °° °° #kawaii #dreads #kawaiistyle #kawaiigirl #decorafashion #livingdoll #doll #fashion #alternative #pink #harajuku #jfashion #fairykei #harajukufashion #lilac #alternativefashion #makeup #cute

A post shared by Krista Magica (@kirumagica) on Jan 28, 2019 at 7:40am PST

View this post on Instagram

This make up makes me feel so extremely magical aaa. So glad I finally had some creative energy left to do something pretty and interesting for once ~ Inspired by dollfille~ & my art on @planetmagica ^^ •°• °•° #kawaii #cute #makeup #art #sparkly #pink #blue #pastel #anime #animeeyes #pinkhair #alternative #seifuku #bow #lace #decora #fairykei #harajuku #jfashion #fashion #creative #livingdoll #waifu #streetfashion

A post shared by Krista Magica (@kirumagica) on Oct 10, 2018 at 9:55am PDT

View this post on Instagram

💜🌈🔪My perfect partner in crime 🔪🌈💜 •°• •°• #kawaii #cute #couple #pastel #harajuku #jfashion #fairykei #decora #aesthetic #pink #seifuku #bow #heart #star #couple #love #alternative #fashion #style #emo #emoboy #cuteboys #goth #piercings #lipring #malemakeup #anime #makeup

A post shared by Krista Magica (@kirumagica) on Apr 26, 2018 at 11:54pm PDT

Comment Form