Foto: Nīgrais kaķis ticis pie sava dubultnieka
Foto: Vida Press

Tiem, kuriem šķiet, ka slavenākais kaķis internetā Grumpy Cat piedzīvojis popularitātes norietu, maldās – lai gan par viņu kādu laiku nekādi jaunumi nav dzirdēti, cilvēki visā pasaulē vēl aizvien mīl nīgro radībiņu.

Aizvadītajā nedēļas nogalē Nīgrais kaķis ieradies Londonā, kur, kā vēsta britu mediji, cilvēki kā jukuši vēlējušies tikt pie foto ar slaveno četrkājaini un stundām stāvējuši uz ielas, lai tikai uz viņu palūkotos.

Tiesa, kaķis Anglijā nav ieradies tikai spodrināt spalvas, bet arī strādāt – viņam bija jāpiedalās savas figūriņas atklāšanas ceremonijā slavenajā Tiso kundzes vaska figūru muzejā, kā arī jāapmeklē dažādas tūristu iecienītas vietas Londonā.

#GRUMPYCATSBRITISHINVASION

A photo posted by Grumpy Cat (@realgrumpycat) on Jul 20, 2016 at 7:00am PDT

Tā kā Nīgrā kaķa sejas izteiksme ir praktiski nemainīga, bijis neiespējami saprast, vai dzīvnieks ir apmierināts ar savu līdzinieku, bet tas, ka kaķa fani ir sajūsmā par šādu notikumu pavērsienu, nav apstrīdams.

Slavu kaķene Tarda iemantoja 2012. gada nogalē, un kopš tā laika viņas saimniece Tabata Bundesena nopelnījusi prāvu summu.

Source

DELFI Izklaide

Tags

Grumpy Cat Kaķis Kaķis
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form