Projektu atbalsta
Sponsor LogoDzīve aizrauj: fotogrāfes Dagnes Puncules padomi ideāliem kadriem
Fotogrāfes Dagnes Puncules padomi ideāliem kadriem
Kā iemācīties fotografēt? Kas ir jāzina, lai uzņemtu ideālu kadru, ar ko padalīties "Instagram"? Kā bildē izskatīties garākam un kā – īsākam? Un, pats galvenais – kā uzņemt ideālu selfiju? Atbildes uz šiem jautājumiem Andra Čudare centās noskaidrot sadarbībā ar "Samsung" tapušā projekta "Dzīve aizrauj" 4. epizodē. Tās galvenā varone – fotogrāfe Dagne Puncule.
Dagne ar fotografēšanu aizraujas aptuveni sešus gadus, bet profesionāli viņa ar to nodarbojas četrus gadus. Aizraušanās sākusies, jo Dagne ar māsu vēlējušās skaistas bildes saviem sociālajiem tīkliem.

"Sākām bildēt ar telefonu. Neuzskatu, ka cilvēkam, lai labi fotografētu, vienmēr vajag superlabu kameru. Tu vari bildēt arī ar telefonu un uzņemt tiešām foršus kadrus, ja tur saproti gaismu, leņķus un citas lietas."

Domājot par ideālu kadru, fotogrāfe aicina atcerēties – viens no svarīgākajiem faktoriem fotografēšanā ir gaisma. "Mans padoms ir bildi taisīt nedaudz tumšāku, jo to pēc tam ir iespējams koriģēt."
Iepriekšējais raksts Nākamais raksts
Projekta "Dzīve aizrauj" veidotāji: video – producentu kompānija "KMM visuals", dizains – Natālija Šindikova, izstrāde – Nikolajs Trubačistovs, Karīna Sabecka, redaktore – Kristīne Melne, projekta vadītāja – Anta Akantjeva-Ummere
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.