Projektu atbalsta
Sponsor Logo
Dzīve aizrauj: profesionālās 'tiktokeres' – 'Latvian Sisters' Elīna un Lidija
Kas ir "TikTok" un kā kļūt par "TikTok" zvaigzni? Atbildes uz šiem jautājumiem Edgars Bāliņš centās noskaidrot sadarbībā ar "Samsung" tapušā projekta "Dzīve aizrauj" pirmajā epizodē. Tā galvenās varones – latviešu "TikTok" zvaigznes "Latvian Sisters" – māsas Elīna un Lidija.

Atraktīvās meitenes darbību bērnu un jauniešu vidū tik iecienītajā aplikācijā uzsākušas pirms trim gadiem, un droši var teikt – viņas zina, ko dara. To uzskatāmi apliecina "Latvian Sisters" sekotāju skaits – meiteņu video "TikTokā" piesaistījuši 1,6 miljonus interesentu.

Kāpēc vieniem tas izdodas, kamēr citi var censties nenoguruši, bet sekotāju skaits ir pieticīgs? Elīnas un Lidijas, kuras sevi droši dēvē par profesionālām "tiktokerēm", atbilde ir vienkārša – ir jādara tas, kas pašām patīk un interesē. "Mēs filmējam, jo mums patīk tā ideja un process."
Iepriekšējais raksts
Projekta "Dzīve aizrauj" veidotāji: video – producentu kompānija "KMM visuals", dizains – Natālija Šindikova, izstrāde – Nikolajs Trubačistovs, Karīna Sabecka, redaktore – Kristīne Melne, projekta vadītāja – Anta Akantjeva-Ummere
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.