Dāmas, iepazīstieties! Šie pieci vecpuiši meklē savu līgaviņu
Foto: Publicitātes attēli

Decembrī kanālā TV3 un televīzijā Go3 startēs jauns pašmāju iepazīšanās šovs "Vecpuisis meklē līgavu".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šovā "Vecpuisis meklē līgavu" piedalīsies iekārojami vecpuiši, kuri TV kameru priekšā lūkos pēc savas Īstās. Iepazīties ar vecpuišiem – Kristapu, Nauri, Artūru, Jāni un Lauri!

Jaunajā iepazīšanās šovā pieci vīrieši – aktīvais Kristaps, motociklists Nauris, uzņēmējs Artūrs, mākslinieks Jānis un aktieris Lauris meklēs sev līgavas. Puišiem pie izredzētajām palīdzēs tikt mentori – divi attiecību eksperti, kuri starp visām dāmām izvēlēsies četras potenciālās līgavas kandidātes.

Izvēlētās meitenes pārcelsies uz dzīvi viesnīcā, no kurienes arī dosies uz randiņiem ar izvēlēto vecpuisi. Turklāt dāmu sejas būs slēptas aiz maskām, tādēļ vecpuisis iepazīs personību, neredzot viņas seju. Iepazīsties ar simpātiskajiem vecpuišiem un, ja vēlies pretendēt uz kāda sirdi, piesakies, aizpildot anketu te.

Kristaps (30 gadi)

Dāmas, iepazīstieties! Šie pieci vecpuiši meklē savu līgaviņu
Foto: Publicitātes foto

Aktīva dzīvesveida piekritējs. Saule, jūra un palmas ir vieta, kur Kristaps varētu būt vienmēr, jo tur var dienu pavadīt kustībā, bet vakaru – romantiskā gaisotnē. Pēc rakstura nosvērts, bet arī emocijas nav svešas. Kristaps ir dzimis Jaunavas zīmē un viņam piemīt šai zīmei raksturīgās īpašības. Vēlas satikt sievieti, kas sevi dzīvē jau ir atradusi, kura noteikti ir izskatīga un ar kuru varētu agros vasaras rītos doties sēņot, bet vēlos ziemas vakaros dejot tango.

Lauris (42 gadi)

Dāmas, iepazīstieties! Šie pieci vecpuiši meklē savu līgaviņu
Foto: Publicitātes foto

Aktieris ar galdnieka diplomu. Dažādos topos minēts kā viens no iekārojamākajiem Latvijas vecpuišiem. Filmējies vairākās kinofilmās un seriālos. Uzskata, ka cilvēkam jāļauj būt viņam pašam, tādēļ arī savai otrajai pusītei neizvirza lielas prasības. Lauris cilvēkos visaugstāk vērtē mērķtiecību un nesamākslotību.

Nauris (28 gadi)

Dāmas, iepazīstieties! Šie pieci vecpuiši meklē savu līgaviņu
Foto: Publicitātes foto

Latgalietis, kurš dzīvo Rīgā. Ceļu būves meistars, kuram patīk braukt ar motocikliem. Jautrs, aktīvs, patīk brīvības sajūta. Labākā un vienlaikus sliktākā īpašība: spēja acīs cilvēkiem pateikt to, ko domā. Reizēm ir vēlme aizbraukt uz kādu zaļumballi vai aiziet uz klubu padejot. Vēlas meiteni, kura ir sievišķīga, smaidīga un prot dejot. Meiteni, ar kuru kopā var gan priecāties un jokot, gan arī kopā paklusēt. Nepatīk augstprātīgas meitenes. Nauris nav gara auguma (1m 77 cm), tādēļ būs priecīgs par īsāka auguma dāmu.

Artūrs (27 gadi)

Dāmas, iepazīstieties! Šie pieci vecpuiši meklē savu līgaviņu
Foto: Publicitātes foto

Artūrs pēc profesijas ir dizaineris un nodarbojas ar uzņēmējdarbību. Pats saka, ka ir strādīgs un mērķtiecīgs, drosmīgs un uzņēmīgs. Domā, pirms dara un, ja dara, tad no sirds. Viņš ir līderis, kuram patīk rūpēties par otru. Artūrs ir romantiķis, kurš tic Dievam. Viņš vēlas satikt savu dvēseles radinieci, kura ir apveltīta ar iekšējo skaistumu un intelektu. Sievietei jābūt mērķtiecīgai, sirsnīgai un sportiskai. Artūrs sapņo par meiteni, kura arī vēlas nodibināt ģimeni, prot gatavot un ar Artūru būtu gatava uzkāpt Everestā.

Jānis (41 gads)

Dāmas, iepazīstieties! Šie pieci vecpuiši meklē savu līgaviņu
Foto: Publicitātes foto

Mākslinieks ar zelta rokām. Piedalījies vairākās izstādēs Latvijā un ārzemēs. Apguvis metālmākslas dizainera profesiju. Latvijas Mākslas akadēmijā ieguvis bakalaura un Maģistra grādu Vizuālajā komunikācijā, kā arī pabeidzis "LADC" reklāmas skolu. Par sevi saka, ka ir fleksibls, komunikabls, patīk socializēšanas, saista laivošana, volejbols un galda spēles, pastaigas dabā, kā arī izstāžu, koncertu un teātra apmeklēšana. Vēlētos satikt tādu meiteni, kas ir sievišķīga un filigrāna tiešākajā šī vārda izpratnē. Jānis gribētu dzīvespriecīgu meiteni, kuru nebiedētu viņa humora izjūta un "jociņi spociņi".

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Lauris Dzelzītis TV3
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form