Foto: Zvaigžņotu aktieru pulkā prezentēts Intara Rešetina komēdijseriāls
Foto: Publicitātes foto

Ceturtdien, 23. janvārī, plašākai sabiedrībai tika prezentētes jaunais situāciju komēdijseriāls "Terapeite bez grāda", kuru režisējis iemīļotais aktieris un raidījumu vadītājs Intars Rešetins. Viņam tā ir debija kino lauciņā.

Televīzijā sievietēm "STV Pirmā!" seriāls pirmizrādi piedzīvos ceturtdien, 6. februārī. Savukāt vietnē "Shortcut" tas būs skatāms jau no 3. februāra.

Galvenajās lomās redzēsiet iemīļotus aktierus: Ilzi Ķuzuli-Skrastiņu, Lauri Subatnieku, Akvelīnu Līvmani, Jurģi Spulenieku un Mariku Šmuksti. Seriālā piedalīsies arī Dita Lūriņa, Rēzija Kalniņa, Agnese Zeltiņa, Ģirts Krūmiņš, Mārtiņš Meiers un citi aktieri, kā arī sabiedrībā zināmas personības, tostarp Intars Busulis un Markus Riva.

"Terapeite bez grāda" oriģinālo versiju ar nosaukumu "Web Therapy" veidojusi kulta seriāla "Draugi" aktrise Lisa Kudrova, un tas pasaulē iemantojis plašu popularitāti. Seriāla centrā ir izbijusi uzņēmēja Sabīne Roziņa (Ilze Ķuzule-Skrastiņa), kura kļūst par konsultanti it visos attiecību jautājumus. Sekss, nauda, nākotne – trīs minūšu "online" terapijā viņa piedāvā atrisināt it visas problēmas. Sabīnei klientu netrūkst, taču, kā tas bieži mēdz gadīties, terapeite arī pašas dzīvi – attiecības ar vīru Andri (Lauris Subatnieks) un ekscentrisko māti Annu (Akvelīna Līvmane) risina uz pacientu rēķina.

Seriāla režisors Intars Rešetins atklāj, ka viņa mērķis ir radīt gaumīgu, augstas kvalitātes un teicamas aktierspēles sinerģiju, kas rezultētos smaidošos skatītājos otrpus ekrāniem. "Terapeite bez grāda" ir labas gaumes, humora un izcilu aktieru piesātināts. Un tie ir būtiski priekšnoteikumi, kādēļ uzņemos režisora pienākumus tā adaptācijai. Protams, apzinos – lai tiktu pie patiesā žanra viegluma, dinamikas un mazliet īpatnējā humora, nāksies ne vienu vien pudu sāls izēst. Komēdijžanrs nav tas vieglākais, un šis seriāls ir īpaši paciets rieksts, kas no aktieriem prasa milzu pielāgošanās spējas un improvizāciju. Taču ar prieku metos šajā izaicinājumā – esmu gatavs pārbaudīt savu "skilu" un, esot pie seriāla "grožiem", debitēt kino lauciņā. Turiet īkšķus, mēs jau nākam!" tā Rešetins.

Režisors arī piebilst, ka seriāls savā ziņā paver iespēju skatītājiem ieraudzīt to problēmu loku, kas skar mūs ikvienu, un, iespējams, rast atbildes arī uz sev interesējošiem jautājumiem.

Tags

Intars Rešetins
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form