Foto: Zviedrijas karaļnama princeses žilbina svinīgā banketā
Foto: AFP/Scanpix/LETA

Otrdien, 10. decembrī, par godu prestižās Nobela prēmijas laureātu apbalvošanai prominences pulcējās svētku banketā Stokholmā, un pasākumu ar savu klātbūtni bija pagodinājusi arī Zviedrijas karaliskā ģimene.

Lauvas tiesu dažādu ārzemju modes izdevumu uzmanību izpelnījušās Zviedrijas karaliskās ģimenes sievietes, kuras banketā burtiski apžilbinājušas ar elegantiem vakartērpiem un karaliskām rotām.

Svinīgajā banketā piedalījās visi trīs Zviedrijas karaļa Kārļa XVI Gustava un karalienes Silvijas bērni – princese Viktorija, princis Karls Filips, princese Madeleine, kā arī viņu dzīvesbiedri.

Kā ziņo ārzemju modes izdevumi, karaļa un karalienes abas meitas izskatījušās kā īstas princeses. Viktorija bija tērpusies melnbaltā, kuplā vakartērpā un izgreznojusies ar krāšņu tiāru.

Savukārt Viktorijas māsa Medeleine bija ģērbusies rozā bezpiedurkņu vakarkleitā. Arī viņa bija bagātīgi izgreznojusies ar rotām – tiāru un grezniem auskariem.

Arī prinča Karla Filipa laulātā draudzene Sofija bija grezni saposusies. Bijusī modele un realitātes šovu zvaigzne elegancē neatpalika no vīra abām māsām, priecējot ar zilu vakarkleitu, kas atkailināja viņas plecus un arī muguru, kuru rotā neliels tetovējums. Arī viņa savu svinīgo tēlu bija papildinājusi ar tiāru.

Comment Form