'Instagram' sirsniņu tīkotāji apsēduši filmā 'Džokers' redzamās kāpnes Bronksā
Foto: AP/Scanpix/LETA/Privātais arhīvs

Netrūkst vietu, kas kļuvušas pasaulslavenas un piesaistījušas tūristu pūļus, pateicoties tam, ka tās redzamas kādā filmā vai reklāmā, un šoruden visi tie, kas tīko pēc atzinības sociālajos tīklos, dodas "svētceļojumā" uz Bronksu Ņujorkā, lai taptu iemūžināti uz kāpnēm, kas redzamas filmā "Džokers" ("Joker").

Kritiķu slavētās un šoruden par kases grāvēju kļuvušās režisora Toda Filipsa filmas viens no spilgtākajiem un daudzējādā ziņā arī zīmīgākajiem brīžiem ir aina, kurā aktiera Hoakina Fīniksa atveidotais varonis ir pārtapis par savu "alter ego" Džokeru un izpilda teatrālu deju uz kāpnēm Bronksā.

Trepes, kas savieno Šekspīra avēniju ar Andersona avēniju, izpelnījušās milzu popularitāti, un ik dienu bariem cilvēku dodas uz Bronksu, lai nopozētu uz kāpnēm, vēsta raidsabiedrība CNN.

Trepes virtuālajā vidē jau nodēvētas par "Džokera kāpnēm", un to, kas tīko tik pie bildītes šajā vietā, ir tik daudz, ka vietējiem, kas dodas ikdienas gaitās, mēdz būt visai apgrūtināta pārvietošanās.

Turklāt, kā vēsta mediji, tikt pie perfektas bildes, kad kāpnes ir pavisam tukšas, esot gandrīz neiespējami. Reizēm nākas nogaidīt labu laiku, lai noķertu mirkli, kad uz trepēm nav nevien cilvēka.

Kas interesanti, ne visi ir aprobežojušies vien ar parastajām tūristu bildītēm – daži kvēlākie filmas fani uz kāpnēm pozējuši Džokera kostīmā un arī atdarinājuši Fīniksa kustības.

Jāatzīmē, ka Bronksa jau izsenis tiek ierindota starp nabadzīgākajiem, kriminālākajiem un vardarbīgākajiem Ņujorkas rajoniem, un fakts, ka tik daudzi pēkšņi sākuši izrādīt par šo vietu interesi, raisījis labu augsni dažādiem sarkastiskiem jociņiem.

Tā, piemēram, daži vietējie sociālajos tīklos iesmējuši, ka, pateicoties kāpņu pēkšņajai popularitātei, rajona bandītiem tagad esot vairāk iespēju kādu apzagt.

View this post on Instagram

A post shared by NYC Blogger| Jetsetter🤸🏻‍♀️ (@kiariladyboss) on Oct 18, 2019 at 2:06pm PDT

View this post on Instagram

A post shared by Ray H. Mercado (@raylivez) on Oct 20, 2019 at 9:02am PDT

View this post on Instagram

A post shared by Erin Sauer (@sauer.8) on Oct 19, 2019 at 11:47am PDT

View this post on Instagram

A post shared by Laura Dorgan (@laura_dorgan_fitness) on Oct 20, 2019 at 10:42am PDT

View this post on Instagram

Why so serious? 🙃

A post shared by jennapolignone (@jennapolignone) on Oct 19, 2019 at 12:09pm PDT

View this post on Instagram

A post shared by Ignacio 🍉 (@nacho_montagna) on Oct 15, 2019 at 9:10pm PDT

View this post on Instagram

A post shared by Arnaldo Silva (@imbibing_nomad) on Oct 16, 2019 at 8:19am PDT

View this post on Instagram

A post shared by Israel (@israelmacedos) on Oct 21, 2019 at 9:27pm PDT

View this post on Instagram

A post shared by amy_kershaw (@amy_kershaw) on Oct 21, 2019 at 6:05am PDT

View this post on Instagram

A post shared by 윤아 (@awsome.ya) on Oct 20, 2019 at 5:02am PDT

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form