Latviešu seksa dižpārdokļu autore rudenī izdos savu provokatīvāko darbu
Foto: Publicitātes foto

Plašu ievērību šonedēļ izpelnījusies latviešu rakstniece, seksa dižpārdokļu "Saplēstās mežģīnes" un "Debesis pelnos" autore Karīna Račko – rudenī grāmatnīcu plauktos nonāks viņas jaunākais veikums. Autore sola, ka tas būšot viņas visu laiku provokatīvākais darbs.

Račko savus atbalstītājus uzrunājusi ar sociālo tīklu starpniecību, un viņas sarakstīto grāmatu fanes nav spējušas slēpt sajūsmu.

"Abas pirmās manas grāmatas tapa vienkārša iemesla dēļ – es gribēju rakstīt. Pie trešā manuskripta strādāju ar tik milzīgu pašatdevi, neatslābstošu aizrautību un spēcīgām emocijām, ka šķita – nerakstīt vispār nebūtu iespējams.

Man ir iepriecinoša ziņa romānu "Saplēstās mežģīnes" un "Debesis pelnos" faniem – provokatīvākais darbs, kādu es jebkad esmu radījusi, grāmatnīcu plauktos nonāks jau šoruden!" vēstījusi Račko.

Autore pagaidām gan nav komentējusi, kāds būs viņas jaunākā darba nosaukums un arī tā sižetiskā līnija pagaidām tiek paturēta noslēpumā.

Tags

Karīna Račko
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form