Mūziķis Arstarulsmirus aizrāvies ar ilgstošu badošanos
Foto: Privātais arhīvs

Mūziķis Arstarulsmirus (agrāk zināms kā Gustavs Butelis jeb Gustavo) internetā publiskojis savu labsajūtas formulu, ko piekopj jau četrus gadus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Arstarulsmirus otrdien izbaudīja pirmo maltīti pēc neēšanas, kas ilgusi vairāk nekā nedēļu. Viņš mielojās ar ķirbju biezzupu un avokado, un savus sekotājus informēja par badošanās ieguvumiem.

Mūziķa labsajūtas formula ir badoties. Šoreiz tā ilgusi deviņas dienas – nedēļu dzerot tikai ūdeni un divas dienas – sulas.

"Nu jau ceturto gadu vairākas reizes gadā veicu badošanās kūres, ik pa laikam paildzinot šo procesu un liekot klāt pa dieniņai. Īpaši pēdējās reizēs jūtu, ka badošanās palīdz atpūsties – galvenokārt psihiskā līmenī. Jūtu to parasti jau kādā ceturtajā dienā, kad emocionāli notiek izteikta stabilizēšanās. To sajūtu, esot neitrālos apstākļos, bet īpaši tas ir jūtams izaicinošās situācijās vai saskaroties ar jautājumiem, kas iepriekš uztverti kā izaicinoši. Pēkšņi jūtu, ka tie tādi vairs nav," skaidro Arstarulsmirus

"Vēl jūtu, ka badošanās ļoti paspilgtina manu garšas pieredzi un rosina nebijušu interesi par kulināriju un novitātēm tajā. Iepriekš ēstais ēdiens, kas ir jau ierasts un labi zināms, pēc badošanās uzzaigo pavisam citās garšu gammās un toņos. Tāda sajūta, ka receptori būtu atpūtušies un ir gatavi tvert 20 reizies lielākā izšķirtspējā, ļaujot pamanīt garšas, kas iepriekš nav manītas. Parasti kādā ceturtajā, piektajā dienā man rodas izteikta interese par kulinārijas raidījumiem, receptēm un "food travel" epizodēm. Tos skatoties manī notiek divi procesi. Es fiksēju to, ko pēc tam gatavošu un paralēli tam gūstu sāta sajūtu tik no skatīšanās vien. :) Kāds teiktu – mazohisms. Bet es nekā mokoša tajā procesā neizjūtu. Tikai un vienīgi iedvesmu," viņš vēsta.

Arstarulsmirus liecina, ka pēc šādām kūrēm jūtoties gluž kā restartējies – atpūties un radošs.

View this post on Instagram

Klusā daba ar cilvēku (un bez viņa), kurš pēc badošanās procesa - 7 dienas uz ūdens un 2 uz sulām - beidzot ticis klāt ēdienam - ķirbju biezzupai un pusītei svaiga avokādo. Svinīgi sakrustoju karotes un aiziet - lēnītēm un patiesi izgaršojot. Nu jau ceturto gadu, vairākas reizes gadā veicu badošanās kūres, ik pa laikam paildzinot šo procesu un liekot klāt pa dieniņai. Īpaši pēdējās reizēs jūtu, ka badošanās palīdz atpūsties - galvenokārt psihiskā līmenī. Jūtu to parasti jau kādā ceturtajā dienā, kad emocionāli notiek izteikta stabilizēšanās. To sajūtu esot neitrālos apstākļos, bet īpaši tas ir jūtams izaicinošās situācijās vai saskaroties ar jautājumiem, kas iepriekš uztverti kā izaicinoši. Pēkšņi jūtu, ka tie tādi vairs nav. Vēl jūtu, ka badošanās ļoti paspilgtina manu garšas pieredzi un rosina nebijušu interesi par kulināriju un novitātēm tajā. :) Iepriekš ēstais ēdiens, kas ir jau ierasts un labi zināms, pēc badošanās uzzaigo pavisam citās garšu gammās un toņos. Tāda sajūta, ka receptori būtu atpūtušies un ir gatavi tvert 20 reizies lielākā izšķirtspējā, ļaujot pamanīt garšas, kas iepriekš nav manītas. Parasti kādā ceturtajā, piektajā dienā man rodas izteikta interese par kulinārijas raidījumiem, receptēm un “food travel” epizodēm. Tos skatoties manī notiek divi procesi. Es fiksēju to, ko pēc tam gatavošu un paralēli tam gūstu sāta sajūtu tik no skatīšanās vien. :) Kāds teiktu - mazohisms. Bet es nekā mokoša tajā procesā neizjūtu. Tikai un vienīgi iedvesmu. Un pēc šādām kūrēm, radošajos procesos izteikti jūtu, ka ir noticis restarts, ir iegūta atpūta un jauna elpa. Ja nu taisaties kaut ko uzkost, tad labu labo jums apetīti! Estētiskā piedeva - jaukie trauki no @laine_berina_ceramics 🙌🏻

A post shared by Arstarulsmirus (@arstarulsmirus) on Sep 22, 2020 at 10:33am PDT

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Arstarulsmirus Badošanās
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Sludinājumi