Aizkulišu foto: Ieskats jaunajā latviešu kriminālkomēdijā 'Atriebējas'
Foto: Publicitātes foto

Pirmdien, 23. martā, "Shortcut" skatītāju vērtējumam nodota jaunā Latvijas kriminālkomēdija "Atriebējas", kas piedāvā pilna spektra notikumus un emocijas - kaislības, drāmu, slepkavības un dažādus attiecību līkločus, kurus izdzīvo aktieri Santa Didžus, Anete Krasovska, Armands Ikalis, Pāvels Griškovs un Mārtiņš Upenieks.

"Kriminālkomēdija "Atriebējas" piesaka sevi ar jaudīgu aktieru saspēli un nervus kutinošām situācijām, kas neļaus atslābt visā tās garumā. Sižeta pamata līnija balstīta uz Igaunijā skatītāju mīlestību iekarojušā seriāla "Revenge Office" vadlīnijām. Tādēļ prognozējams, ka "Atriebējas" iemantos arī Latvijas skatītāju uzticību, piešķirot asumiņu ikdienas gaitām. Ņemot vērā, ka saturs ir adaptēts vietējiem skatītājiem – ļaus arī pasmieties par tikai mums saprotamām lietām," stāsta režisors Andis Mizišs.

Gatavojoties dzīvot līdzi "Atriebējām", piedāvājam iespēju ielūkoties kadros no filmas uzņemšanas laukuma, kuros redzami gan spilgtākie tēli, gan ainas no spriedzes piesātinātas situācijām.

Kriminālkomēdija "Atriebējas" ievadīs seriālu, kas pie skatītājiem nonāks vēlāk. Filmā uzzināsim, kā aizsākās galveno varoņu – Frīdas (Santa Didžus) un Montas (Anete Krasovska) – detektīvbiroja piedzīvojumi. Līdz tiem sievietes aizveda sērijveida slepkava.

Labāko detektīvu tradīcijās izmeklētāji Frīda un Georgs risina noslēpumu, kur ir skaidrs – slepkavu interesē vienāda tipa sievietes, bet – kāpēc? Notikumu virpulī tiek ierauta arī sekretāre Monta, kura pēc mīļotā vīrieša nodevības un atbrīvošanas no darba bēdas dodas pārvarēt bārā. Tur viņa iepazīstas un pavada vētrainu nakti ar vīrišķīgo fotogrāfu Andreju, bet no rīta saprot, ka tagad problēmas ir tikai sākušās. Liktenis savedīs kopā abas sievietes un apvienos viņu spēkus turpmākajām cīņām ar noziedzniekiem un nodevējiem, kurām līdzi sekot varēs jau seriāla formātā.

Kriminālkomēdija "Atriebējas" skatāma "Shortcut Premiere", kas pieejams arī "Helio iTV". Savukārt kanālā "STV Pirmā!" seriāls nonāks rudenī.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form