Kaspars Kambala filmējas jaunajā latviešu komēdijā
Foto: LETA/Instagram.com/kambalakaspars/

Basketbolists un bijušais bokseris Kaspars Kambala nolēmis izmēģināt spēkus jaunā ampluā – viņš piedalās jaunās latviešu komēdijas "Homo Novus" uzņemšanā.

Par pārsteidzošo pavērsienu savā dzīves ritējumā Kambala informējis pats, "Instagram" profilā ievietojot foto no filmēšanas laukuma. Jau nedaudz vēlāk ar mīļotā sasniegumu palepojusies arī viņa līgaviņa Zane Pertnika-Gromova.

Filmas veidotāju pārstāvji "Delfi Izklaidei" atklāja, ka populārajam sportistam filmā tikusi loma ar tekstu, tā kā Kambalas faniem nākamā gada rudenī, kad paredzēta komēdijas nonākšana uz lielajiem ekrāniem, būs iespēja visā godībā novērtēt muskuļotā elka aktiera talantu.

Jau vēstīts, ka jaunā latviešu komēdija "Homo Novus" top pēc Anšlava Eglīša tāda paša nosaukuma romāna motīviem. Filmas režisore ir Anna Viduleja.

Gentlemen between the sets #homonovusmovie #acting #Opera #Riga

A post shared by Kaspars Kambala (@kambalakaspars) on Jun 20, 2017 at 7:14am PDT

I woke up like this... #6am #movieset #acting #Opera #Riga

A post shared by Kaspars Kambala (@kambalakaspars) on Jun 19, 2017 at 8:20pm PDT

My babes @kambalakaspars on the set for movie Homo Novus written by Anšlavs Eglītis. .. all story is happening in 1930 so friends stayed tuned 📽🎞 .. #homonovus #movie #opera #latvianmoviehomonovus #KasparsKambala #kasparskqmbalaactor #adidas #adisassportwear #lovemylook #latvianbeauty #latviangirl #riga #wonenstyle #hot #lovemylife

A post shared by Zane Pertnika-Gromova (@fashionworldby_zg) on Jun 20, 2017 at 6:02am PDT

Tags

Filma Homo Novus Kaspars Kambala

Comment Form