SADARBĪBĀ AR
Sponsor Logo
Foto: Dagne Puncule

12 lieliski Latvijā tapuši ekrāna attēli tavam viedtālrunim

Fotogrāfe Dagne Puncule sadarbībā ar "Samsung" piedāvā 12 lieliskas ekrāna tapetes tavam viedtālrunim. Visi attēli uzņemti ar jaunāko "Samsung Galaxy S21" sērijas viedtālruni – "Galaxy S21 Ultra 5G". Jau iepriekš rakstīts, ka jaunais viedtālrunis izceļas ar unikālu kameru – uzlabotie kameras un video parametri ikvienam ļauj uzņemt profesionāla līmeņa foto un video.

“Radīt šīs ekrāna tapetes mani iedvesmoja Latvijas daba. Šogad ziema mūs īpaši lutina, tāpēc izvēlējos iemūžināt tās skaistumu visā krāšņumā. Fotografēju arī vakara stundās, izmantojot kameras nakts režīmu. Strādājot no mājām, apkārtējo vidi un interjeru caur kameras lēcu var redzēt pavisam citā gaismā. Tāpēc starp pastaigām ārā, ļāvos eksperimentiem, iemūžinot arī pāris interjera lietas. Daudzām bildēm apstrādi nemaz nelietoju, jo izmantoju pati savus radītos filtrus, kas saglabāti kameras uzstādījumos. Šī ir viena no funkcijām, ko piedāvā kamera – ikviens var radīt savu foto “rokrakstu”, izmantojot filtrus, ko attēlu apstrādei esi radījis pats un saglabājis uzstādījumos,” uzsver fotogrāfe Dagne Puncule.

Dagnes Puncules uzņemtās ekrāna tapetes vari saglabāt, dodoties uz fotogrāfes profilu vietnē Instagram. “Highligts” sadaļas mapē “Samsung screen” atrodi un saglabā ekrānuzņēmumu ar vēlamo attēlu.


"Galaxy S21" – radīts iespaidiem bagātai ikdienai

Jaunie viedtālruņi pieejami, sākot no 859 EUR. Izmantojot "Samsung Electronics Baltics" piedāvāto Atpirkuma programmu un nododot atpakaļ veco ierīci, jauno "S21" sērijas modeļa izmaksas būs vēl mazākas. "Galaxy S21 Ultra 5G" pieejams gaistoši melnā un gaistoši pelēkā krāsā, "S21+ 5G" – gaistoši melnā, gaistoši pelēkā un gaistoši violetā krāsā, bet mazākais S sērijas modelis – "S21 5G" – gaistoši rozā, gaistoši violetā, gaistoši pelēkā un gaistoši baltā krāsā. Viedtālruņiem ir dažādi atmiņas lielumi – 128GB un 256GB ar cenas atšķirību vien 50 EUR. "Galaxy S21 Ultra" modelim pieejama arī 512GB atmiņa un to ir iespējams lietot ar S Pen. 

Jaunākās "Samsung Galaxy" sērijas ierīces var iegādāties lielākajos elektropreču veikalos, pie mobilo sakaru operatoriem vai tiešsaistē samsung.lv

Projekta #neparastaikdiena veidotāji: saturs – SAMSUNG, dizains – Inga Čujevska, izstrāde – Krišjānis Bušs un Karīna Sabecka, redaktore – Kristīne Melne, projekta vadītājs – Ēriks Radželis.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.