SADARBĪBĀ AR
Sponsor Logo
Foto: Publicitātes foto/Edgars Seņiņecs

DJ Foxy Mandy iesaka: mūzikas izlase sportam, darbam vai atpūtai

Daudziem no mums neatņemama ikdienas sastāvdaļa ir mūzika. To klausāmies sportojot, brīvajā laikā, gatavojot ēst vai pat strādājot. Atskaņojot mūziku, audio kvalitātei ir izšķiroša nozīme. Tāpēc "Samsung" ir radījis "Galaxy Buds Pro" – premium klases bezvadu austiņas, ietverot jaunākās tehnoloģiju inovācijas. Lai arī kāds būtu izvēlētais mūzikas stils, pateicoties augstākās klases audio sniegumam, izbaudīt mūziku ar "Galaxy Buds Pro" iespējams tieši tā, kā to ir iecerējis skaņdarba autors. DJ Foxy Mandy sadarbībā ar "Samsung" ir radījusi jaunu mūzikas izlasi, kurā iekļautas jaunākās un aktuālākās RnB, repa un hip-hop dziesmas.

“Ikdienā savu dzīvi bez mūzikas es nevaru iedomāties. Arī mans hobijs ir saistīts ar to – esmu dīdžejs un producents. Tādēļ, klausoties mūziku, man ir īpaši svarīgi to dzirdēt no patiesi kvalitatīvām un ērtām austiņām, lai varētu izbaudīt katru skaņu, skaņdarba noskaņu un ritmu. Izmēģinot "Galaxy Buds Pro", droši varu apgalvot, ka šīs bezvadu austiņas sniedz augstas kvalitātes skaņu, pie tam – tās ir ļoti ērtas. Mana līdzšinējā pieredze ar šāda tipa austiņām bija ne visai pozitīva, sākumā biju diezgan skeptiska, taču ar šīm ir pavisam citādāk. Tās ļoti ērti ieguļ manās ausīs pat tad, ja aktīvi kustos vai iejūtos aktīvākos mūzikas ritmos,” uzsver DJ Foxy Mandy.


Noklausies DJ MANDY mūzikas izlasi #FoxyMood 2020/21Pieci iemesli, kāpēc izvēlēties "Samsung Galaxy Buds Pro"

Studijas kvalitātes skaņa

Austiņas sniedz klausītājam dinamisku un sabalansētu skaņu, kā arī visu laiku augstākā klases audio sniegumu, kāds līdz šim ir bijis pieejams "Samsung" bezvadu austiņām. Tās ir aprīkotas ar AKG divvirzienu skaļruņiem, kas nodrošina izteiksmīgu augsto frekvenču un piesātinātu zemo frekvenču skaņu, saglabājot toņus izteiksmīgi dzidrus.

360 grādu telpiskais skanējums

Ērtās un jaudīgās austiņas nodrošina visaptverošu skaņu. 360 audio funkcija un Dolby Head Tracking™ tehnoloģija ar viedo kustību izsekošanas sensoru pielāgojas galvas kustībām un uztver skaņas virzienu, radot spēcīgu realitātes sajūtu un unikālu klausīšanās pieredzi.

Foto: Publicitātes foto/Edgars Seņiņecs

Viedā trokšņu slāpēšana

"Galaxy Buds Pro" aprīkotas ar inteliģento trokšņu slāpēšanas funkciju, ļaujot sadzirdēt tieši to, ko vēlas klausītājs, nevis to, kas notiek apkārt. Aktīvā trokšņu slāpēšanas funkcija (ANC) filtrē līdz pat 99 % no fona trokšņiem. Iekšpusē un ārpusē esošie mikrofoni monitorē troksni reāllaikā. Austiņas iespējams piemērot konkrētā brīža vajadzībām, kontrolējot ANC līmeni. ANC darbojas automātiski kopā ar apkārtējās skaņas funkciju, optimizējot audio pieredzi neatkarīgi no vides, kurā klausītājs atrodas. Lai dzirdētu apkārt notiekošo skaļāk vai klusāk, austiņas izmanto viedu algoritmu. Nav nepieciešams austiņas katru reizi ņemt ārā no ausīm – viens no ārējiem mikrofoniem ir aprīkots ar signāla un fona trokšņu attiecības noteicēju (SNR), kas klausītājam ļaus sadzirdēt būtiski svarīgos fona trokšņus.

Ērts dizains

Izstrādājot "Galaxy Buds Pro" ir mainīta pieeja klasiskajai austiņu formai. Jaunais dizains mazinās diskomfortu un austiņas varēs nēsāt ilgas stundas. Tās stingri turēsies ausīs, arī skrienot un nodarbojoties ar citām fiziskajām aktivitātēm. Austiņām ir gaisa ventilācijas atveres, kas līdzsvaro spiedienu ausī un palielina gaisa plūsmu. Tām ir trīs uzgaļu izmēri, un ikviens var izvēlēties piemērotāko. 

28 stundu darbības laiks

Pilnībā uzlādētas austiņas spēj nodrošināt 8 stundu nepārtrauktu atskaņošanu ar papildu 20 stundu enerģijas rezervi bezvadu uzlādes ietvarā. Neatkarīgi no tā, vai piedalies vairākās videokonferencēs vai vienkārši klausies savu mīļāko mūziku, "Galaxy Buds Pro" austiņām pietiks jaudas 28 stundu darbībai. Ja trokšņu slāpēšanas (ANC) funkcija ir ieslēgta, austiņu darbības ilgums būs 5 stundas. Papildu 13 stundu enerģijas rezervi nodrošinās uzlādes futlāris. Ja baterijas rezerves ir iztukšotas, vienas stundas atskaņošanai nepieciešamo enerģiju var atgūt tikai ar piecu minūšu ātro uzlādi.

"PowerShare" funkcija ļauj uzlādēt austiņas arī esot ceļā – "Galaxy Buds Pro" novietojot uz "Galaxy" viedtālruņa aizmugures, iespējama bezvadu uzlāde.

 

Projekta #neparastaikdiena veidotāji: saturs – SAMSUNG, dizains – Inga Čujevska, izstrāde – Krišjānis Bušs un Karīna Sabecka, redaktore – Kristīne Melne, projekta vadītājs – Ēriks Radželis.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.