SADARBĪBĀ AR
Sponsor Logo
Foto: Publicitātes foto

'Galaxy Buds Pro' – labākās 'Samsung' bezvadu austiņas

"Galaxy Buds Pro" ir "Samsung" visu laiku labākās bezvadu austiņas – tās nodrošina visaptverošu skaņu, augstākā līmeņa zvanu kvalitāti un inteliģento trokšņu slāpēšanas funkciju (ANC), turklāt tās ir izturīgas pret mitrumu. Austiņas ieguvušas IPX7 ūdens izturības vērtējumu, kas ir augstākais starp visām "Galaxy Buds" bezvadu austiņām.

“Līdz šim austiņas esam uzskatījuši tikai par viedtālruņu aksesuāru. Šobrīd, kad daudz laika pavadām mājās un strādājam attālināti, austiņas ir kļuvušas par būtisku palīgu, lai varētu elastīgi pārslēgties no mājas vides uz darba vidi, kvalitatīvi sportot vai izbaudīt lielisku skaņu, skatoties filmu,” norāda Jurijs Bušmaks, "Samsung" IT un mobilo tehnoloģiju nodaļas vadītājs Baltijā. “Trokšņu slāpēšanas funkcija šobrīd īpaši noderīga ir ikvienam, kurš strādā no mājām. "Galaxy Buds Pro" pēc vajadzības ļauj izolēt apkārtējos trokšņus, zvana laikā dzirdot tikai runātāju, un sniedz iespēju pielāgot trokšņu slāpēšanas intensitāti. Taču, ja nepieciešams pieslēgties mājās notiekošajam, to var izdarīt ieslēdzot apkārtējās skaņas funkciju. Nav nepieciešams austiņas katru reizi ņemt ārā no ausīm.”

Nepārspējama skaņas un zvanu kvalitāte

Atskaņojot mūziku skriešanas laikā vai klausoties iemīļotāko pārraidi ceļā uz darbu, audio kvalitāte ir vissvarīgākais faktors. "Galaxy Buds Pro" nodrošina visaptverošu skaņu ar 11 milimetru zemfrekvences skaļruņiem, izteiksmīgākiem basiem un 6.5 milimetru skaļruņiem skaidram tonim, kā arī samazinātiem fona trokšņiem. Austiņas sniedz klausītājam dinamisku un sabalansētu skaņu, kā arī visu laiku augstākā klases audio sniegumu, kāds līdz šim ir bijis pieejams "Samsung" bezvadu austiņām. Lai arī kāds būtu izvēlētais mūzikas stils – ritmisks hip hop vai liriska klasiskā mūzika –, tagad ir iespējams baudīt mūziku tieši tā, kā to ir iecerējis skaņdarba autors.

Bezvadu austiņas ir kļuvušas par neatņemamu ikdienas komunikācijas sastāvdaļu, veicot darba sazvanes vai konferences zvanus. "Galaxy Buds Pro" izceļ runātāja balsi uz paralēlu trokšņu fona ar trīs mikrofonu un "Voice Pickup Unit" (VPU) palīdzību, nodrošinot skaidru skaņas plūsmu. Viens no ārējiem mikrofoniem ir aprīkots ar signāla un fona trokšņu attiecības noteicēju (SNR), maksimāli izolējot fona trokšņus. Papildus tam, "Samsung" austiņās integrējis arī jauno vēja aizsarga (Wind Shield) tehnoloģiju. Lai arī austiņu dizains mazina vēja saskari, speciāli izveidots nodalījums un sieta pārklājums filtrē vēja radītos skaņas bojājumus.

Inteliģentākā bezvadu austiņu trokšņu slāpēšanas funkcija (ANC)

"Galaxy Buds Pro" austiņas radītas tam, lai labāk varētu dzirdēt tieši to, ko vēlas klausītājs, nevis to, kas notiek apkārt. Šī iemesla dēļ Buds Pro aprīkotas ar inteliģento trokšņu slāpēšanas funkciju (1). Kad nepieciešams koncentrēties darbam vai vienkārši atslēgties no apkārtējās pasaules, ar bezvadu austiņu palīdzību iespējams samazināt apkārtējos trokšņus līdz pat 99% (2), pielāgojot to vēlamajam skaņas līmenim. Ja nepieciešams palielināt skaņas intensitāti, to var izdarīt ar apkārtējās skaņas (Ambient Sound) funkcijas palīdzību. Tā padara skaļākas fona skaņas par vairāk ka 20 decibeliem, tādējādi austiņas iespējams piemērot konkrētā brīža vajadzībām. Šīs funkcijas ir īpaši noderīgas aizņemtiem cilvēkiem, kuri dara vairākus darbus vienlaicīgi. 

Trokšņu slāpēšanas (ANC) un apkārtējās skaņas (Ambient Sound) funkcijas darbojas vienlaicīgi, pielāgojoties apkārtējiem apstākļiem, un nodrošina vislabāko iespējamo audio sniegumu. "Galaxy Buds Pro" atpazīst, kad lietotājs uzsācis sarunu, un automātiski pārslēdzas no apkārtējo skaņu izolēšanas uz apkārtējo skaņu pastiprināšanu (3). Pat ja trokšņu slāpēšanas un apkārtējās skaņas funkcijas ir izslēgtas, austiņas automātiski samazina mūzikas skaļumu, kad tiek uzsākta saruna. 

Viegli savienojama 'Galaxy' ekosistēma

Austiņu savienojumu ar viedtālruni var viegli pārslēgt uz planšetdatoru bez manuālas pielāgošanas (4). Piemēram, ja ar "Galaxy Tab S7" tiek atskaņots video un tai pat laikā iezvanās "Galaxy S21" viedtālrunis, jaunā automātiskās pārslēgšanās (Auto Switch) funkcija apturēs video un ļaus atbildēt uz telefona zvanu, izmantojot "Galaxy Buds Pro" austiņas. Kad saruna beigusies, bezvadu austiņas automātiski pārslēdzas atpakaļ uz planšetdatoru, tiek turpināta video atskaņošana un atkal austiņās ir dzirdama video skaņa.


Ar jaunajām “Galaxy Buds Pro” iespējams izbaudīt reālistisku un visaptverošu skaņu, izmantojot Dolby Head Tracking tehnoloģiju (2). Šī tehnoloģija ļauj klausītājam būt notiekošā epicentrā. Video materiālu veidotājiem viegli iespējams ierakstīt gan savu balsi, gan apkārtējās skaņas, sinhronizējot “Galaxy Buds Pro” mikrofonus un “Galaxy S21”.

Lai kā arī “Galaxy Buds Pro” tiktu izmantotas, var nesatraukties par to baterijas mūža ilgumu. Pilnībā uzlādētas tās spēj nodrošināt 8 stundu nepārtrauktu atskaņošanu ar papildus 20 stundu enerģijas rezervi bezvadu uzlādes ietvarā. Pat izmantojot trokšņu slāpēšanas funkciju (ANC), iespējams izbaudīt 5 stundas garu atskaņošanu ar papildus 13 stundu ietvara enerģijas rezervi (3). Gadījumā, ja baterijas rezerves ir iztukšotas, vienas stundas atskaņošanai nepieciešamo enerģiju var atgūt tikai ar piecu minūšu ātro uzlādi (4).

Moderns un elegants dizains

"Galaxy Buds Pro" ne tikai nodrošina lielisku sniegumu, bet arī izskatās lieliski. Kanāla tipa austiņu forma uzlabo skaņas kvalitāti, kā arī austiņas izskatās mazāk uz āru izvirzītas un dabiskākas, ievietojot ausīs. Jaunajam dizainam ir arī samazināts kontakta laukums starp bezvadu austiņu un klausītāja ausi, tādējādi uzlabojot komforta līmeni.

SmartThings Find funkcija palīdz viegli atrast jebkuru no "Galaxy Buds Pro" austiņām pat tad, ja tās ir ārpus Bluetooth uztveršanas zonas vai atrodas tālu prom no īpašnieka atrašanās vietas (8). 20 % no austiņu materiāla sastāv no pēcapstrādes materiāliem (PCM), tādējādi samazinot ražošanas atkritumus un negatīvo ietekmi uz vidi.

Pieejamība

"Galaxy Buds Pro" pieejamas trīs brīnišķīgās krāsās – gaistoši melnā, gaistoši pelēkā un gaistoši violetā (9), kas vizuāli lieliski saskan ar "Galaxy S21" sērijas viedtālruņiem. 

Papildu informācija: https://www.samsung.com/lv/.1) "Galaxy Buds" atšķir apkārtējos trokšņus no cilvēka balss. Uz brīdi ieslēdzot apkārtējās skaņas (Ambient Sound) funkciju un samazinot skaļumu, iespējams turpināt klātienes sarunu, neizņemot austiņas no ausīm.

2) "Galaxy Buds Pro" trokšņu slāpēšanas (ANC) funkcija saņēmusi UL apliecinājumu par apkārtējo fona trokšņu samazināšanu līdz pat 99% 118.43Hz. Funkcijas iespējo ar "Bluetooth" savienojuma vai "Galaxy Wearable" lietotnes palīdzību, kura "Android" viedtālruņiem pieejama "Galaxy Store" vai "Google Play Store" lietotnēs.

3) Inteliģentās trokšņu slāpēšanas (ANC) funkcijas iespējas kā apkārtējo trokšņu slāpēšana (ANC), apkārtējās skaņas funkcija (Ambient Sound) un balss noteikšanas (Voice detect) funkciju iespējams iestatīt ar "Galaxy Wearable" lietotnes palīdzību.

4) Funkcija pieejama "Galaxy" viedtālruņiem un planšetdatoriem ar "One UI 3.1" vai jaunāku programmatūras pārklājumu, kuru iespējams ieslēgt un izslēgt, izmantojot Bluetooth iestatījumus. Nepieciešams tavs pats "Samsung" konts, kas reģistrēts ierīcē. Pieejamība var atšķirties atkarībā no lietotnes.

5) Funkcija pieejama "Galaxy" viedtālruņiem un planšetdatoriem ar "One UI3.1" vai jaunāku programmatūras pārklājumu, kuru iespējams atrast "Galaxy Wearable" lietotnes "Advanced" cilnē. Pieejamība var atšķirties atkarībā no ierīces, lietotnes un satura. Savienotas ar "Dolby Atmos", "Galaxy Buds Plus" austiņas nodrošina skaidrāku, detalizētāku, dziļāku un kvalitatīvāku skaņu.

6) Balstoties uz noklusējuma iestatījumiem ar izslēgtām Bixby voice wake-up un balss noteikšanas (Voice Detect) funkcijām. Patiesais akumulatora mūža ilgums var atšķirties atkarībā no tādiem lietošanas nosacījumiem kā funkciju uzstādījumi, atskaņošanas faila tips un Bluetooth signāla kvalitāte.

7) Akumulatora uzlādes laiks ir balstīts uz faktu, ka bezvadu austiņu akumulatora enerģija, uzsākot uzlādi, ir mazāka par 30%. Patiesais akumulatora uzlādes laiks var atšķirties atkarībā no tādiem faktoriem kā lietošanas paradumi un veikto akumulatora uzlāžu skaitu.

8) Nozaudētās ierīces atrašanās vieta, kas norādīta ar SmartThings Find funkcijas palīdzību, ir aptuvena un norāda vietu, kur pēdējo reizi uztverts ierīces signāls. SmartThing Find funkcija pieejama "Galaxy" viedtālruņiem un planšetdatoriem, kas darbojas ar "Android 8" vai jaunāku operētājsistēmu. Pieejamība var atšķirties atkarībā no valsts un mobilā operatora.

9) Pieejamās krāsas var atšķirties atkarībā no valsts.
Projekta #neparastaikdiena veidotāji: saturs – SAMSUNG, dizains – Inga Čujevska, izstrāde – Krišjānis Bušs un Karīna Sabecka, redaktore – Kristīne Melne, projekta vadītājs – Ēriks Radželis.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.