SADARBĪBĀ AR
Sponsor Logo
Foto: Renārs Zeltiņš

Renāra Zeltiņa saulainie ģimenes brīvdienu foto

Jaunais viedtālrunis "Samsung Galaxy S21 Ultra" ir radīts iespaidiem bagātai ikdienai. Pateicoties profesionāla līmeņa kamerai, ikvienam ir iespēja savu neparasto ikdienu iemūžināt kino cienīgos kadros. Ar saviem iespaidiem un saulainām ģimenes fotogrāfijām dalās TV personība un pasākumu vadītājs Renārs Zeltiņš.

""Samsung Galaxy S21 Ultra 5G" foto kameras iespējas ir daudzpusīgas un varenas. Uzlabotais platleņķa kameras diapazons, portreta foto neierobežoto iespēju buķete un īpašā makro foto opcija, ir funkcijas, ko izmantos ikviens. Es visvairāk sajūsminos par "Samsung Galaxy S21 Ultra" Erase funkciju, kas ļauj izdzēst traucējošus vai nevēlamus objektus, ja tie trāpījušies foto kadrā,” uzsver Renārs Zeltiņš.

Ejot skaistā pastaigā vai braucot ceļojumos vairs nebūs jāņem līdzi profesionālais fotoaparāts, kas, būsim atklāti, ir samērā neparocīgs un smags ikdienas lietošanai. Augstas kvalitātes fotogrāfijas var uzņemt ar ierīci, kura vienmēr ir līdzi – viedtālruni.  Ar "Samsung Galaxy S21 Ultra" profesionāls fotogrāfs var būt ikviens – nav jāuztraucas ne par piemērotāko kadrējumu, ne par attēlu rediģēšanu, to visu viedtālrunis spēs paveikt pats.  

Īpaši pielāgoti efekti

Aizmirsti par pēcapstrādi. Katrai fotogrāfijai automātiski tiks piedāvāti vairāki efekti, kuri izcels dažādas foto nianses. Studio, High-key mono, Low-key mono vai jebkurš cits efekts rūpīgi pielāgojas katram attēlam. Piemēram, krāsu punkts ar mākslīgā intelekta palīdzību atpazīst attēlā redzamo un pielāgo efektu tā, lai fona miglā nepaliktu ne izlaistie mati vai smilgas skariņas.

Gaismas spēles

Nezaudē dabā redzamās gaismas spēles un izvairies no graudaina vai miglaina attēla. Uzņemot fotogrāfiju, attēls tiek fiksēts vairākos ekspozīcijas līmeņos un pēc tam kārtots viens virs otra, lai atspoguļotu attēlu, kurš ir pēc iespējas tuvāks reālajai kompozīcijai.  

Augstākā kvalitāte

Ar viedtālrunī iebūvēto 8K izšķirtspējas kameru video būs skaidrs un tajā varēs detalizēti uztvert dažādas faktūras. Ar "Galaxy S21 Ultra 5G" būs iespējams uzņemt līdz pat 16 reizes augstākas kvalitātes kadrus kā klasiskajā Full HD izšķirtspējā. Attēla augstā kvalitāte ļauj eksportēt fotogrāfijas tieši no video. Piemēram, ģimenes brīžus iespējams iemūžināt filmējot un attēlus eksportēt pēc tam no uzņemtā materiāla. Īpaši jaudīgais stabilizators viedtālrunim sniedz sporta kameras kvalitāti, ierakstot 60 kadrus sekundē.

Trīs veida objektīvi

"Galaxy S21 Ultra 5G" ir aprīkots ar trim aizmugures objektīviem – 12 MP īpaši plata leņķa, 12 MP platleņķa un 64 MP telefoto kameru. Izvēlies piemērotāko vai izmanto visas vienlaicīgi, filmējot Directors View. Taču, jo lielāks kadrs, jo vairāk tajā ietilpst nevēlami objekti. Lai no tiem atbrīvotos, izmanto Erase jeb izdzēšanas funkciju, kura neuzkrītoši rediģēs attēlu un fotogrāfijā saglabās tikai pašu svarīgāko.

Zoom Lock

Augstā izšķirtspēja un 100% krāsu apjoms nodrošina kvalitāti un spilgtas detaļas neatkarīgi no fotografējamā attāluma. Savukārt Zoom Lock funkcija uzlabo attēla stabilizāciju. Tā maigi apslāpē kustības, lai uzņemtu lieliskus attēlus pat tad, ja esi kustībā. 

100x Space Zoom

Atklāj fotoattēlu fotoattēlā. Līdz šim labākā viedtālruņa kameras izšķirtspēja ļaus atklāt jaunus kadrus jau esošajā fotogrāfijā. Super Resolution samazinās bildes troksni, uzlabos detaļas un asumu, kas attēla kvalitāti padara vēl labāku. Dzidras krāsas un patiesi toņi.

Projekta #neparastaikdiena veidotāji: saturs – SAMSUNG, dizains – Inga Čujevska, izstrāde – Krišjānis Bušs un Karīna Sabecka, redaktore – Kristīne Melne, projekta vadītājs – Ēriks Radželis.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.