SADARBĪBĀ AR
Sponsor Logo
Foto: Publicitātes foto

'Samsung S21 Ultra 5G': pārliecinoši labākā kamera gan iesācējam, gan profesionālim

"Samsung" šogad iepazīstināja ar trīs jauniem "Galaxy S21" sērijas viedtālruņiem, kas radīti un pielāgoti mūsu šī brīža dzīvesstilam. Ikoniskais dizains, profesionāla līmeņa kamera, košākais un viedākais ekrāns, kā arī līdz šim izturīgākais stikls, kas ticis izmantots "Samsung" viedtālruņu ražošanas procesā – īpašības, kas padara "S21" sēriju unikālu un katru tās lietotāja ikdienas brīdi neaizmirstamu.

Uz pārējo "S21" sērijas tālruņu fona izceļas "Galaxy S21 Ultra", kurā apvienotas visplašākās "Samsung" funkcijas un augstākā līmeņa inovācijas. "Galaxy S21" Ultra nodrošina vislabāko lietošanas pieredzi un piedāvā augstākā profesionālā līmeņa kameru, kāda jebkad iebūvēta viedtālrunī. 

“Tā ir profesionālākā tālruņa kamera, ko esmu izmantojis. Tās lietošanas laikā jau uzreiz sāku domāt, ko vēl varētu ar šo kameru paveikt – varbūt es to varētu uzlikt uz drona vai uzfilmēt mūzikas klipu ar to. Kamerai ir neierobežots potenciāls. "S21 Ultra" interfeiss ir patiesi intuitīvs. Tas ne tikai veidots tā, lai iemācītu izmantot kameras dažādo funkcionalitāti, bet palīdz tā lietotājam kļūt par labāku fotogrāfu. Īpaši gribētu uzsvērt režisora skatu – uzsākot filmēšanu, tas parāda skatu no visiem trīs objektīviem un ar vienu pieskārienu ļauj izvēlēties labāko kadru. Kā profesionāls fotogrāfs un filmu veidotājs novērtēju, ka šajā tālrunī ir iekļauts viss nepieciešamais, kas ļauj man uzņemt augstas kvalitātes attēlus un veidot filmas. Bet arī tie, kas ar fotogrāfiju pagaidām vēl ir uz “Jūs”, lietojot "S21 Ultra", pārliecināsies par tālruņa unikālajām spējām un foto kvalitāti,” uzsver plaši pazīstamais portretu un modes fotogrāfs Džons Rankins (John Rankin).

Kvalitāte, kas nepievils

Veidojot "Samsung S21" Ultra viedtālruņa kameru, galvenais uzsvars likts, lai ikvienam, pat iesācējam, būtu vienkārši uzņemt profesionālus foto un video, kā arī neaizmirstama pieredze tiktu piedāvāta tiem, kuri jau ir pieredzējuši fotogrāfi. 

"Samsung S21 Ultra" ir aprīkots ar četriem kameras objektīviem tālruņa aizmugurē, līdzīgi kā spoguļkameru maināmie objektīvi, kā arī ar vienu objektīvu tālruņa priekšpusē – pašportretu uzņemšanai. 108 mega pikseļu sensors ļaus uzņemtajā attēlā ietvert tik daudz detaļu, ka, attēlu pietuvinot, būs iespēja eksportēt no tā vēl citus augstas kvalitātes kadrus. Izmantojot PRO režīmu, iespējams iegūt failus ar 12 bitu RAW opciju, kas nodrošinās attēlu rediģēšanas laikā vēl dinamiskāku krāsu diapazonu. "S21 Ultra"  ir aprīkots ar 3x un 10x telefoto optisko lēcu, kas pietuvina ātrāk, vienmērīgāk un asāk. 

Bezvadu austiņas ir kļuvušas par neatņemamu ikdienas komunikācijas sastāvdaļu, veicot darba sazvanes vai konferences zvanus. "Galaxy Buds Pro" izceļ runātāja balsi uz paralēlu trokšņu fona ar trīs mikrofonu un "Voice Pickup Unit" (VPU) palīdzību, nodrošinot skaidru skaņas plūsmu. Viens no ārējiem mikrofoniem ir aprīkots ar signāla un fona trokšņu attiecības noteicēju (SNR), maksimāli izolējot fona trokšņus. Papildus tam, "Samsung" austiņās integrējis arī jauno vēja aizsarga (Wind Shield) tehnoloģiju. Lai arī austiņu dizains mazina vēja saskari, speciāli izveidots nodalījums un sieta pārklājums filtrē vēja radītos skaņas bojājumus.

Vēl nebijuši kameras režīmi

Pateicoties AI tehnoloģijai un jaunajiem kameras režīmiem, ikvienam, fotografējot ar "Samsung S21 Ultra", sanāks profesionālas un iespaidīgas bildes. Katrs attēls tiek uzlabots ar AI tehnoloģiju, izmantojot "ainas atpazīšanas" un "detaļu uzlabošanas" funkcijām, kas ātri atpazīst ainas un objektus. 

Kamerā uzlabota arī portreta fotoattēlu uzņemšanas pieredze. AI pielāgos nevienmērīgu ādas toni, kā arī notvers dabiskas portreta detaļas, piemēram, matus, lūpas, uzacis, lai iegūtu pēc iespējas reālistiskāku attēlu. Fotostudijas portreta režīms fotoattēlos rada nevainojamu gaismu – tā analizē sejas, gaismas leņķi un virzienu, kā arī lauka kartēšanas dziļumu.

Pielāgojas jebkuriem izaicinājumiem

Lai arī cik neaizsniedzami varētu šķist objekti pat vistālākajā punktā, inovatīvā "Dual Zoom" funkcija parūpēsies, lai kamera pietuvina ātrāk, vienmērīgāk un asāk nekā jebkura cita Galaxy sērijas tālummaiņa. "S21 Ultra" ļauj uzņemt spilgtus un skaidrus attēlus, turklāt arī nakts laikā, izmantojot iebūvēto "Bright Night" sensoru, kas tiek izmantots vājā apgaismojumā uzņemtiem fotoattēliem, sintezējot vairākus kadrus ar dažādu ekspozīciju. 

Iejūties režisora ādā


Jaunais kameras video režīms ļaus jebkuram amatierim iejusties režisora ādā. 8K video ir visaugstākā video izšķirtspēja, kas pieejama viedtālruņiem – tai ir četras reizes vairāk pikseļu nekā 4K formātam. Ieraksti video 8K formātā ar 24 kadriem sekundē un iegūsti asu materiālu, kas izskatās labāk nekā kino. Ar “8K Video Snap” funkciju vari eksportēt iespaidīgus un augstas izšķirtspējas fotoattēlus tieši no 8K video. Tev vairs nebūs jāizvēlas – uzņemt video vai fotoattēlus. “Director's View" funkcija ļaus iejusties īstena producenta lomā – izvēlēties pareizo leņķi, fokusēties uz dažādām detaļām un pārslēgt skatus, nepārtraucot video uzņemšanu. 

Uzņemtos materiālus ir iespēja priekšskatīt no trim dažādiem leņķiem, tostarp, mainīt ierakstīšanas laikā, lai reāllaikā varētu izveidot ekrāna pārejas efektu, bez nepieciešamības to vēlāk rediģēt. "Vlogera skats" ir jauna funkcija režisora skatījumā, kas ļauj vienlaikus ierakstīt video un uzņemt fotoattēlus, izmantojot priekšējo un aizmugurējo kameru. AI stabilizators novērš negludumus, piedāvājot kustībā uzņemtus video, kas ir tik vienmērīgi, it kā būtu izmantots statīvs. "S21 Ultra" nodrošina video ierakstīšanu ar 60 kadriem sekundē, panākot īpaši vienmērīgu video – gan vājā apgaismojumā, gan īpaši kustīgos apstākļos.

Ko izmanto profesionāļi?

Profesionāli fotogrāfi lielākoties savā darbā izmanto dažādu tehniku, sākot ar lielgabarīta kamerām ar augstas veiktspējas tālummaiņas objektīviem, beidzot ar profesionālu apgaismojumu, statīviem. Šo sarakstu varētu vēl turpināt. To visu apvieno līdz profesionālam līmenim uzlabotais "S21 Ultra" tālrunis, kas radīts ar inteliģentu kameras sistēmu, kontrolē tālummaiņu, spilgtumu un stabilitāti, nodrošinot studijas kvalitātes attēlus, bez papildu aprīkojuma. 

"S21 Ultra" – vispopulārākais modelis Baltijā

Pēc Baltijas iepriekšpārdošanas datiem, "S21 Ultra" ir vispopulārākais modelis – to iepriekšpārdošanā Baltijā izvēlējušies 46 % pircēju. "Galaxy S21 Ultra 5G" pieejams gaistoši melnā un gaistoši pelēkā krāsā, "S21+ 5G" – gaistoši melnā, gaistoši pelēkā un gaistoši violetā krāsā, bet mazākais S sērijas modelis – "S21 5G" – gaistoši rozā, gaistoši violetā, gaistoši pelēkā un gaistoši baltā krāsā. Viedtālruņiem ir dažādi atmiņas lielumi – 128GB un 256GB ar cenas atšķirību vien 50 EUR. "Galaxy S21 Ultra" modelim pieejama arī 512GB atmiņa un to ir iespējams lietot ar "S Pen". Jaunākās "Samsung Galaxy" sērijas ierīces var iegādāties lielākajos elektropreču veikalos, pie mobilo sakaru operatoriem vai tiešsaistē samsung.lv.

Visi rakstā ietvertie video un attēli tika uzņemti ar "Galaxy S21 Ultra".

Projekta #neparastaikdiena veidotāji: saturs – SAMSUNG, dizains – Inga Čujevska, izstrāde – Krišjānis Bušs un Karīna Sabecka, redaktore – Kristīne Melne, projekta vadītājs – Ēriks Radželis.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.