Ivo Fomins
Foto: Publicitātes foto

Pēc koncertu sērijas Putni bez spārniem Liepājas rokeris Ivo Fomins ar saviem grupas biedriem ir sācis veidot jaunu dziesmu programmu un nācis klajā ar pirmo singlu, kas saucas Nekas jau nebeidzas.

"Šī dziesma man un manai grupai ir ļoti būtiska, tā iezīmē jauna ceļa sākumu. Dziesmas melodija ir mana, bet es vēlos pateikties visiem grupas puišiem, kas strādājuši pie dziesmas skanējuma un aranžijas," tā par savu jauno dziesmu saka pats Ivo.

Savukārt teksta autors un Guntars Račs piebilst: "Šī man pašam ir ļoti īpaša dziesma. Lai cik grūti arī nebūtu pārbaudījumi, kurus liktenis mums ir sagatavojis, vienmēr paliek cerības, ka mēs sasniegsim savus mērķus. Cerību zaudēt nedrīkst.

Es šo dziesmu uztveru ļoti personīgi, jo tā ir arī par manu dzīves ceļu pa kalniem un bezdibeņiem.

Pazīstu Ivo jau daudzus gadus un zinu, ka arī viņam ir ne viena vien rēta, kas gūta ceļā uz savu laimi, bet viņš nekad nav padevies un dara savu lietu, jo neviens par viņu labāk to neizdarīs."

Kā vēsta mūziķa atbalstītāji, nākamajā gadā plānots ierakstīt un izdot jaunu albumu. Iepriekšējais albums Pulss nāca klajā 2011. gada pavasarī, kam sekoja viens no veiksmīgākajiem Ivo karjeras singliem - dziesma Putni bez spārniem.

Source

DELFI Izklaide

Tags

Guntars Račs Ivo Fomins
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form