Foto: Aija Andrejeva gatavojas lielajam jubilejas šovam
Foto: DELFI

Trešdien, 22. aprīlī, Rīgas Kinostudijā pulcējās dziedātājas Aijas Andrejevas tuvākie kolēģi un draugi, lai gatavotos nedēļas izskaņā gaidāmajam lielkoncertam Soļi.

Piektdien, 24. aprīlī, Palladium koncertzālē Aija svinēs savas radošās darbības desmit gadu jubileju, un šajā vakarā kopā ar viņu uz skatuves kāps dziedātājas tētis Alex, Harijs Zariņš, Kaža, Goran Gora, Normunds Pauniņš, Olga Rajecka, Lauris Reiniks, Amber, Kārlis Lācis, Uldis Marhilevičs, RTU vīru koris Gaudeamus Ivara Cinkus vadībā un citi.

"Katru dziesmu, ko iekļāvu koncerta programmā, uztveru kā veltījumu kādam man nozīmīgam posmam vai cilvēkam - tam, kas man licis notikt kā māksliniecei. Es varu tikai cerēt, ka vēl pēc desmit gadiem būšu ar esošajiem un daudziem jauniem draugiem un klausītājiem," stāsta Aija.

Koncerta programmā Soļi dziedātāja iekļāvusi savas iemīļotākās dziesmas no aizvadīto desmit gadu laikā izdotajiem albumiem un singliem. 

Kopā ar radošo komandu Kaspara Ansona un Kristapa Krievkalna vadībā Aijas Andrejevas izpildījumā izskanēs Kafijas krūze, Tu un es, Kā neviens, Dvēselīte, kā arī Kārļa Lāča komponētie skaņdarbi no albumiem Ziedonis.Lācis.Sievietes. un Mežā.

Biļetes uz koncertu iegādājamas Biļešu paradīzes kasē.

Source

DELFI Izklaide

Tags

Aija Andrejeva Gaudeamus Lauris Reiniks Olga Rajecka Palladium
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form