Markus Riva laiž klajā savu pirmo albumu latviešu valodā
Foto: Publicitātes foto

Mūziķis un producents Markus Riva 1. decembrī laidis klajā savu sesto studijas albumu "Laika upe". Tas ir pirmais mākslinieka albums latviešu valodā, un ierakstā dzirdamas gan agrāk izskanējušas dziesmas, gan arī pavisam jaunas kompozīcijas un nebijušas sadarbības.

Dziesmu mūzikas un tekstu autors lielākoties ir pats Markus Riva. Kā stāsta dziedātājs, kompozīcijas latviešu valodā viņa repertuārā nav nekāds jaunums, tomēr tās nekad nav bijušas apkopotas vienā albumā. "Nu tas beidzot ir noticis, un ne velti ierakstam dots nosaukums "Laika upe" – tieši šis skaņdarbs, kas izdots jau pirms kāda laika, mani iedvesmoja uz šādu soli".

Albumā iekļautas septiņas kompozīcijas, un tajā piedalījušies gan Latvijā, gan ārpus Latvijas pazīstami mūziķi un producenti. Duets ar Dināru Rudāni "Kamēr vien mēs esam" radīts kopā ar dziedātāju Janu Kay, savukārt skaņdarba "Laika upe" līdzautors ir Ruslans Kvinta – ukraiņu producents, kurš sadarbojies arī ar tādiem māksliniekiem kā Svetlana Loboda, Sofija Rotaru, Alekseev un citiem. Dziesmas producējuši Edgars Jass, Gints Stankevičs un Reinis Ašmanis.

"Esmu laimīgs un pagodināts sastrādāties ar talantīgiem kolēģiem tepat no Latvijas, un man ir liels prieks, ka mans sestais albums skanēs latviski – šī ir valoda, kurā es domāju un jūtu, un, lai arī mani vienmēr ir interesējis, kas ir aiz horizonta, vislabāk es jūtos mājās," stāsta mūziķis.

Albums jau pieejams "Spotify", "Itunes" un citās mūzikas straumēšanas vietnēs.

Markus šobrīd turpina aktīvu koncertdarbību Latvijā un NVS valstīs, ik svētdienu vada TV šovu "X Faktors", piedalās citos televīzijas projektos, kā arī gatavojas turpmākajiem izaicinājumiem. Nupat arī izdots jau ceturtais oficiālais Markus Rivas kalendārs nākamajam gadam.

Tags

Markus Riva

Comment Form