Pēc desmit gadu pārtraukuma apvienosies valšķīgā grupa 'The Pussycat Dolls'
Foto: AFP/Scanpix/LETA

Priecīgas ziņas visiem savulaik populārās meiteņu grupas "The Pussycat Dolls" faniem – ārzemju plašsaziņas līdzekļi vēsta, ka drīzumā gaidāma atkalapvienošanās.

Raidsabiedrība CNN vēsta, ka grupas bijušās dalībnieces pēc aptuveni desmit gadu pārtraukuma apvienosies, lai kā īpašās viešņas uzstātos Apvienotās Karalistes šova "X Factor: Celebrity" finālsērijā, kas TV būs skatāma sestdien, 30. novembrī.

Par to publiski izpļāpājies viens no šova žūrijas dalībniekiem, populārais īru izcelsmes talantu aģents Luiss Volšs.

""The Pussycat Dolls" būs īpašās viešņas. Tas ir ekskluzīvi," ITV sarunšovā "Lorraine" pirmdien paziņojis Volšs.

Britu tabloīdi vēsta, ka grupas apvienošanos panācis par bargo tiesnesi iedēvētais Saimons Kauels, kurš grupas bijušo solisti un savu kolēģi šovā Nikolu Šerzingeri esot piekodinājis, lai pēc priekšnesumu "visi par to tikai runātu".

"The Pussycat Dolls" ir viena no visu laiku veiksmīgākajām meiteņu grupām pasaulē. Apvienība tika nodibināta jau pagājušā gadsimta deviņdesmitajos gados, bet tolaik tā bija burleskas grupa.

Savukārt popmūzikā "The Pussycat Dolls" sevi pieteica 2003. gadā un ātri nokļuva slavas zenītā. Daudzi uzskata, ka viena no apvienības panākumu atslēgām bija tās vadošā soliste un dejotāja Nikola Šerzingere, kura pēc grupas izjukšanas 2010. gadā pievērsās solo karjerai.

Comment Form