Strukturēts ūdens - ģenialitātes kalngals vai pilnīgs absurds?

Bioenerģētiski strukturēts ūdens, kas pasargā no agresīvās vides, palīdz atgūt skaistumu, sniedz labsajūtu, iekodēts uz veiksmi… - nevēlamies pārlieku sajūsmināties, taču, šķiet, ir atklāts drošs ceļš uz mūžīgo jaunību, laimi un labāku dzīvi. Viss, kas ir nepieciešams - ar dziednieka Alda Ķeviņa rokām strukturēts ūdens. Mūsu pētnieciskā komanda nespēja nosēdēt mierā, tāpēc devās šo jautājumu izzināt sīkāk.
Strukturēts ūdens - ģenialitātes kalngals vai pilnīgs absurds?
1
Informāciju par ūdeni Skats.lv uzgāja dziednieka mājaslapā, kurā ir ievietota plašāka informācija par viņa produktu iespējām un cenas. Tā ietver gan strukturētā ūdens pudelītes par pārdesmit eiro, gan veselu negatīvās enerģijas likvidējošu vannu kūri par vairākiem simtiem, gan autora izdotu grāmatu ‘Div-Dabis' par 40 eiro. Nav lēts prieks, taču, kā ir norādīts mājaslapā, Ķeviņš zina ko dara - viņš jebkura ūdens struktūru mainot jebkurā attālumā jau kopš 1980. gada, kā arī viņa klienti esot pat Dienvidāfrikā, Austrālijā, Dubaijā, ASV un citviet pasaulē. Ir iespējams pasūtīt arī strukturētu vannu caur telefonu - process paredz, ka pasūtītājs sēž savā ūdens tilpnē, kamēr dziednieks caur ieslēgtu skaļruni verbāli strukturē ūdeni.
DELFI
Strukturēts ūdens - ģenialitātes kalngals vai pilnīgs absurds?
2
Protams, par jaunatklājumu bijām tieši tik aizgrābti, ka jau pēc dažām dienām uz Skats.lv redakcijas galda stāvēja strukturētā ūdens ‘Eko Forte' pudelīte, kuras uzdevums ir pasargāt ādu no agresīvās vides, atgūt skaistumu tās lietotājam un sniegt labsajūtu. Diemžēl Ķeviņa piedāvājumā mūsu apmeklējuma laikā neatradās ūdens ‘Maģiskā acs’, taču, kā norādīja pats strukturētājs, abi ūdeņi ir vienlīdz jaudīgi - pastarpināti ‘Eko Forte' ir ‘kodēts' tā, lai nestu arī veiksmi.
DELFI


Strukturēts ūdens - ģenialitātes kalngals vai pilnīgs absurds?
3
Šķiet, ar veiksmi Ķeviņam viss ir kārtībā, jo arī lokācijas vieta viņam ir gana pieklājīga, atrodoties ekskluzīvu biroju ēkas augšējā stāvā. Arī pie sekretāres stāv pudelīte, jo… tā vienkārši liekot justies labāk. Ar nelielu skepsi skatāmies uz domu, ka ūdens strukturēšana varētu veiksmi nest vēl kādam bez paša Ķeviņa, taču neņemsimies kaut ko apgalvot pirms vēl neesam to pārbaudījuši. Galu galā Skats.lv rīcībā ir divas svarīgas lietas - laiks un strukturēts ūdens.
DELFI


Strukturēts ūdens - ģenialitātes kalngals vai pilnīgs absurds?
4
Iegādājoties divus strukturētā ūdens iepakojumus par 28 eiro, bonusā saņēmām arī par 40 eiro tirdzniecībā izlikto grāmatu, tāpēc varam uzskatīt sevi par īstiem ieguvējiem - ņemot vērā kopējo darījuma summu, sanāk, ka esam palikuši plusos par 12 eiro. Šķiet, ūdens jau ir sācis dāsni dalīties ar tajā iekodēto veiksmi. Ūdens strukturēšana, acīmredzot, ir ļoti sarežģīts process, jo arī Ķeviņa mājaslapā un stāstītajā mēdz rasties aizdomas par šādām tādām pretrunām, taču norakstām to uz mūsu nekompetenci - ne jau mēs apgalvojam, ka no attāluma spējam jebkurai ūdens tilpnei mainīt kristālu režģi, to nomierinot no ‘nervozās vibrēšanas’.
DELFI


Strukturēts ūdens - ģenialitātes kalngals vai pilnīgs absurds?
5
Uzsākot aktīvu strukturētā ūdens izmantošanu, to smidzinot gan tieši virsū, gan apkārt, vienīgā izmaiņa, ko Skats.lv ir novērojis, saistās ar apkārtējo cilvēku nespēju uztvert nopietni strukturētā ūdens īpašnieku. Tomēr, saprotot, ka nedēļa aktīvas lietošanas ir par maz, tiks ziņots par progresu.
DELFI
Kā Skats.lv ‘butt plug' latviskoja… Kā Skats.lv ‘butt plug' latviskoja…   (3)
Imanta Kalniņa spilgtākie citāti jeb liktens māsa - Krievija Imanta Kalniņa spilgtākie citāti jeb liktens māsa - Krievija   (62)
Pareizticīgie priesteri svēta ieročus, močus un vēlēšanu kasti Pareizticīgie priesteri svēta ieročus, močus un vēlēšanu kasti   (14)
Dīvaino pašportretu princese no Somijas Dīvaino pašportretu princese no Somijas   (8)
Pievienojies sekotājiem, lai nepalaistu garām visu interesanto, trendīgo un drosmīgo.
Es jau esmu lietas kursā, paldies par atgādinājumu.