Ēģiptes faraons, kurš ir stiprāks pat par tavu tēti Ēģiptē dzīvo vīrietis, kurš liek Raivim Vidzim izskatīties pēc kārtējā trenažieru zāles pozera. 38 gadus vecais Karims Huseins no Kairas, iesaukts par 'Faraonu', ir visnetipiskākais spēkavīrs, ko būsi redzējis, jo par spīti savām standarta izmēra vīrieša aprisēm, viņš...
Ēģiptes faraons, kurš ir stiprāks pat par tavu tēti
Kenijas lopu gani ar mīļiem zvēriņiem un kalašņikoviem Karstā janvāra dienā Turkānas cilts izved pastaigā savus liellopus, aitas un kazas, bruņojušies ar AK-47 automātiem un G3 triecienšautenēm. Tā ir pavisam normāla diena šai ciltij, jo Kenijā konkurence par teritoriju, lopiem un labāku dzīvi sasniedz lielu nežēlību. Šīs ir...
Kenijas lopu gani ar mīļiem zvēriņiem un kalašņikoviem
Peldoša piramīda Nigērijā, kas pilda skolas funkciju Lagosa ir lielākā pilsēta Nigērijā, kā arī viena no visstraujāk augošajām pilsētām visā Āfrikā, tomēr kā teju katrā lielā pilsētā, tai ir ievērojamas problēmas ar nespēju apgādāt visus iedzīvotājus. Par spīti tam, kārtējo reizi pierādās tas, ka cilvēks ir radoša...
Peldoša piramīda Nigērijā, kas pilda skolas funkciju
Asiņains vudū rituālu festivāls Rietumāfrikā Katru gadu Beninas Republikā pulcējas vairāki tūkstoši cilvēku no visas pasaules, lai klātienē redzētu vudū rituālu festivālu, kas veltīts cilvēkiem, kuri zaudēja savas zemes un brīvību, sākoties masveida paverdzināšanai un izsūtīšanai uz Ameriku un Eiropu.
Asiņains vudū rituālu festivāls Rietumāfrikā
Pagalam dīvains zvērs: zebra ar kupri gluži kā kamielim Internetā plašu popularitāti iemantojusi kāda zebra, kura, šķiet, iedomājusies, ka ir kamielis, – vismaz tā var noprast pēc viņas kamieļiem raksturīgā kupra. Zebras neparastais izskats licis izteikt visdažādākos minējumus par viņas anatomisko uzbūvi.
Pagalam dīvains zvērs: zebra ar kupri gluži kā kamielim
Virs galvas mūžīgs Piena ceļš: fantastiski kadri no Āfrikas Astrofotogrāfam Markam Džī izdevies tikt pie fantastiskiem kadriem ar naksnīgo Āfrikas dabu - viņš saņēmis atļauju fotografēt Masai Mara rezervātā naktī, un laiku velti nav šķērdējis, iemūžinot gan Piena ceļu, gan ceļā sastaptos dzīvniekus.
Virs galvas mūžīgs Piena ceļš: fantastiski kadri no Āfrikas
Skandāls konkursā par pašu neglītāko cilvēku Zimbabvē Aizvadītajā nedēļā Zimbabves galvaspilsētā Hararē noslēdzies ikgadējais konkurss 'Misters Neglītenis' – finālā piedalījās 35 neglītākie šīs nabadzīgās Āfrikas valsts iedzīvotāji, taču uzvarētāja noteikšana izraisījusi lokāla mēroga skandālu.
Skandāls konkursā par pašu neglītāko cilvēku Zimbabvē
Iespaidīgi kadri: Iemūžināts, kā dzīvo klejotāju cilts Nigērā Sāhelas tuksneša zonā Nigērā mitinās vodabe (Wodaabe) cilts, un, pateicoties Ņujorkas fotogrāfei Terijai Goldai, iespējams ielūkoties, kāda ir šo klejotāju dzīve un kā viņi svin svētkus.
Iespaidīgi kadri: Iemūžināts, kā dzīvo klejotāju cilts Nigērā
Albīni bērni no Tanzānijas, kuru miesa ir vērtīgāka par zeltu Fotogrāfs Eriks Laforgs viesojies Tanzānijā un dokumentējis albīno tanzāniešu bērnu traģiskos stāstus, kuriem nākas slēpties no līdzpilsoņiem, jo, pēc burvju domām, šo bērnu ķermeņa daļas nes veiksmi.
Albīni bērni no Tanzānijas, kuru miesa ir vērtīgāka par zeltu
Neticat, ka kazas dzīvo kokos? Šīs bildes pierāda pretējo Domājāt, ka kazas dzīvo uz zemes virsas, blēj smieklīgās balsīs, izskatās pēc luciferiem un grauž tikai zālīti? Tā tas gluži nav, un to pierāda šīs neparastās fotogrāfijas, kurās 11 kaziņas redzamas vismaz desmit metru augstā kokā.
Neticat, ka kazas dzīvo kokos? Šīs bildes pierāda pretējo