Hipsteru vecāki vairo savu slavu uz nevainīgu bērnu rēķina Ar diviem pavisam maziem Singapūras dvīņiem atgadījies kas gauži nelāgs. Viņi piedzimuši hipsterīgā ģimenē, kas diemžēl nozīmē, ka pirms dvīņi iemantojuši spēju pieņemt lēmumus, protestēt vai diskutēt ar saviem vecākiem, viņi tiek pakļauti dažādiem negantiem modes...
Hipsteru vecāki vairo savu slavu uz nevainīgu bērnu rēķina
Mazi, jauki bēbīši ar pilnībā notetovētām rokām Lai kā daudzi to vēlētos, diemžēl likt zem tetovētāja adatas mazus bērnus vēl nav sociāli pieņemami vai stilīgi. Amerikānieti, kura ir četru bērnu māte, nolēmusi radīt košus dizainus bērnu krekliem ar garām piedurknēm, lai tās radītu ilūziju, ka bērns ir pilnībā...
Mazi, jauki bēbīši ar pilnībā notetovētām rokām
Piedzimis, iespējams, pats matainākais bērns pasaulē Kad piedzimst bērns, apkārtējie parasti sastājas ap viņa ratiņiem ar muļķīgu sejas izteiksmi un sajūsmināti izdveš infantilas skaņas. Taču kāds austrāliešu mazulis uzmanības pievēršanu pacēlis jau nākamajā līmenī.
Piedzimis, iespējams, pats matainākais bērns pasaulē
Biedējoši foto: Kāda patiesībā ir 'parastas' ģimenes dzīve? Daudzi no mums ģimenes fotogrāfijās ir pieraduši redzēt smaidīgas un laimīgas sejas, bet var būt arī citādi – to apliecina britu fotogrāfa Daniela Vaitltona radītās fotogrāfiju sērija ar kādu ģimenīti.
Biedējoši foto: Kāda patiesībā ir 'parastas' ģimenes dzīve?
Pasaules vēsturē jau otrais vīrietis pats dzemdējis bērnu Pirms desmit gadiem kāda sieviete no Filadelfijas oficiāli kļuva par vīrieti vārdā Keidens Koulmens, bet tagad viņš atzinies, ka pēc dzimuma maiņas ir dzemdējis bērnu. Līdz ar to Keidens ir otrais vīrietis pasaulē, kuram izdevies šāds varoņdarbs.
Pasaules vēsturē jau otrais vīrietis pats dzemdējis bērnu
Iespējams, pati oriģinālākā foto sesija ar grūtnieces vēderu Daudzas sievietes pēdējos grūtniecības mēnešos noalgo fotogrāfu, lai tas iemūžinātu viņas ķermeņa aprises, bet kādai vācietei krietni vien paveicies – viņas vīrs Simons Šafrats ir profesionāls fotogrāfs. Šī iemesla dēļ tapusi, iespējams, pati oriģinālākā...
Iespējams, pati oriģinālākā foto sesija ar grūtnieces vēderu
Kad sieviete un viņas kuce bērnus dzemdē vienā dienā Bieži ir dzirdēti stāsti, ka māsas dzemdē bērnus vienā dienā, retāk – kad māte un meita, bet pavisam reti – kad vienā dienā mazuļus pasaulē laiž sieviete un viņas kuce. Taču gadās arī tā.
Kad sieviete un viņas kuce bērnus dzemdē vienā dienā
Gandrīz neticami skati: bērnība bez interneta un datora Fotogrāfs Adrians Marejs publiskojis fotogrāfiju sēriju, kurā iemūžinātas viņa bērnu – divus gadus vecā Emersona un vienu gadu vecā Greisona – dzīves ainiņas. Pārsteidzoši, bet šajās idilliskajās fotogrāfijās nav ne miņas no datoriem, telefoniem vai televizoriem.
Gandrīz neticami skati: bērnība bez interneta un datora
65 gadus veca sieviete dzemdējusi četrīšus; tagad viņai ir 17 bērni Vācijā pretrunīgu reakciju izraisījusi kāda sieviete, kura 65 gadus vecumā laidusi pasaulē četrīšus. Viņa kļuvusi par vecāko sievieti pasaulē, kurai tas izdevies, taču "jaunās" māmiņas prieki mijas ar sabiedrības nosodījumu.
65 gadus veca sieviete dzemdējusi četrīšus; tagad viņai ir 17 bērni
Pasauli sajūsmina astoņus mēnešus veca zīdaiņa acis Milzīgas zilas acis un garas tumšas skropstas, simtiem tūkstoši pielūdzēju sociālajos tīklos, slaveni draugi – tāda ir Ēģipte Ratumaitavuki, lai gan meitenītei ir tikai astoņi mēneši.
Pasauli sajūsmina astoņus mēnešus veca zīdaiņa acis